Довідник лікарських засобів

Ви можете завантажити собі електронну версія «Довідника лікарських засобів». Програма містить повний перелік лікарських засобів, зареєстрованих, тобто дозволених для медичного застосування в Україні. Всі препарати розділені на групи: Готові лікарські засоби; Субстанції; Рослинна сировина, а також Лікарські засоби in bulk, що передбачає задоволення потреб різних категорій медичних працівників.

ПОРАДНИК КОРИСТУВАЧА
ІНФОРМАЦІЙНО–ПОШУКОВОЇ СИСТЕМИ
«ДОВІДНИК ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»

1. ПОЧАТОК РОБОТИ

Для використання інформаційно–пошукової системи «Довідник лікарських засобів» не потрібно виконувати додаткові настройки операційних систем MS Windows 2000 чи MS Windows XP.
Завантажте інформаційно–пошукову систему, двічі натиснувши на позначку файла INDEX.CHM.

2. ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕРФЕЙСУ
Робоче вікно «Довідника лікарських засобів» має дві панелі. На лівій панелі, окрім змісту довідника (закладка «Содержание»), розташовані компоненти для пошуку інформації (закладка «Поиск»).
Права панель призначена для відображення сторінок, обраних користувачем, та знайденої інформації.

3. ВІДОБРАЖЕННЯ СТОРІНОК
Перехід між розділами змісту здійснюється натисканням лівої клавіші миші на елементах керування (символи «+» та «–»), а вибір потрібної сторінки — натисканням на її заголовку у змісті.

4. ПОШУК ІНФОРМАЦІЇ
Пошук необхідної інформації можна здійснювати, скориставшись закладкою «Поиск». Після завантаження пошукової форми у відповідному полі слід вказати ключове слово (вираз) у лапках, наприклад «парацетамол», та натиснути клавішу «Разделы». Назви знайдених сторінок будуть відображатися на лівій панелі.
Для розширеного пошуку (за комбінацією кількох ключових слів) слід скористатися кнопкою «>».

5. ДРУК
Друк необхідної інформації здійснюється через меню «Параметры», пункт «Печать»
Увага!! В звязку з тим, що цей файл має великий обєм, його потрібно повністю  завантажити й зберегти на вашому компютері, і тільки потім починати працювати з ним. Це може зайняти значний час.

Завантажити програму можна тут  (52 мегабайта)

 

Про лікарню