Останні новини

Щодо передвиборчої агітації Рекомендовані

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

 

 

У зв’язку з цим останнім часом почастішали звернення до адміністрації лікарні представників виборчих штабів тих чи інших партій та кандидатів з пропозиціями щодо проведення агітації. Така активність кандидатів , їх довірених осіб чи уповноважених осіб партій знаходить порозуміння серед керівництва та трудового колективу за умови дотримання чинного виборчого законодавства.

 

Так, відповідно до положень Закону України «Про вибори народних депутатів України» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 10-11, із змінами станом на 2019 рік, ст.73), повідомляємо, що на території лікарні передвиборча агітація може проводитись у наступні способи:

- проведення зборів громадян, зустрічей з виборцями;

- розповсюдження виборчих листівок, плакатів та інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборчої агітації.

 

Зустріч з кандидатами у депутати, або їх довіреними особами чи уповноваженими особами партій може проводитись у наступних структурних підрозділах:

 

- поліклініка № 1, стаціонар, жіноча консультація (м. Херсон, вул. Комарова, 2),

тел. (0552) 26-35-20, 050-602-60-76, відповідальна особа Пшенична Світлана Василівна;

 

- поліклініка № 2 (м. Херсон, пр. Будівельників, 20),

тел. (0552) 29-52-92, 095-813-18-61, відповідальна особа Кирюшина Валентина Іванівна;

 

- поліклініка № 3 (м. Херсон, пр. Береговий, 3),

тел. (0552) 27-17-87,  095-102-92-50, відповідальна особа Кифорук Олена Олександрівна;

 

- відділення ПМСД № 3 загальної практики – сімейної медицини (м. Херсон, с. Камишани,  вул. Нижня, 85),

тел. (0552)43-87-18, 050- 266-84-17, відповідальна особа Паламарчук Віктор Володимирович);

 

Передвиборча агітація може проводитись виключно у неробочій час (обідня перерва з 12 до 12.30 годин, або по закінченню робочого часу).

 

Звертатися з агітаційними діями мають право кандидати, яких ЦВК внесло до списків кандидатів у народні депутати.

 

Поширення у будь-якій формі матеріалів, що містять заклики до ліквідації незалежності України, зміни конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підриву її безпеки, незаконного захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства та розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення, забороняється (ст.74 Закону).

 

Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців (ст.74 Закону).

 

Відповідно до вимог ст. 74 Закону, розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будівлях та в приміщеннях лікарні заборонено.

 

Проведення передвиборчої агітації у лікарні можливо лише за умови відсутності порушення санітарно-протиепідемічного режиму та лікувально-діагностичного процесу.

 

Координатором усіх передвиборчих заходів на території лікарні є заступник головного лікаря з організаційно-аналітичної та кадрової роботи Мартюк Людмила Віталіївна, тел. (0552)26-31-06, 050-290-47-04.  

 

У разі виникнення питань з передвиборчої агітації пропонуємо звертатися у приймальню головного лікаря (м. Херсон, вул. Комарова, 2, поліклініка № 1, кабінет № 10, тел. (0552) 49-09-90, 22-38-48).   

 

Ми завжди відкриті для спілкування, діалогу, обміну думками та точками зору – задля спокою та миру на нашій рідній батьківщині.

 

Власна інформація

Про лікарню