Останні новини

ВИЙШОВ НОВИЙ НОМЕР ДАЙДЖЕСТУ – ПРО БЕЗПРЕРИВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ЛІКАРІВ Рекомендовані

Як повідомляє МОЗ України, вийшов новий, шістнадцятий номер Дайджесту – про безперервний професійний розвиток лікарів.

 

 

Уцьому випуску національної медичної стіннівки йдеться про зміни у системі безперервного розвитку лікарів, які вступили в дію 5 квітня 2019 року. 

Три риси нової системи виділяє заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський – це визнання, підтримка та чесність.

«Держава визнає те навчання, яке хоче проходити лікар: тренінги, школи, стажування, онлайн-курси, курси навчання за кордоном. Лікар отримав свободу у виборі тем, змісту і формату підвищення кваліфікації. Більше того, він може проходити курси і семінари не за своїм профілем, а робити це відповідно до потреб у своєму вдосконаленні, які відчуває сам», - пояснює заступник міністра.

Також у новому номері стіннівки докладно розбираються нові принципи, за якими будуть атестуватися лікарі в цьому році і починаючи з січня 2020 року, та надаються пояснення, як лікарям отримати кваліфікаційний електронний підпис працівника закладу і для чого це потрібно.

Шістнадцятий номер Дайджесту можна скачати на офіційному сайті МОЗУкраїни за посиланням: http://moz.gov.ua/uploads/2/13209-moz_digest_16_2019.pdf   

Про лікарню