Отделение семейной медицины

Основним напрямком в роботі відділення  ПМСД №3- відділення ЗПСМ  є надання первинної медико-санітарної допомоги за сімейно-територіальним принципом. 

У відділенні працюють 5 лікарів загальної практики, які надають багатопрофільну амбулаторну допомогу 743 сім'ям, в число яких входять жителі сел. Комишани, а також сільське населення сел. Приозерне і Петровське.

 

Спектр діяльності відділення: 

- надання невідкладної допомоги хворим при гострих та раптових захворюваннях, травмах, отруєннях та інших нещасних випадках;

-амбулаторний прийом і відвідування на дому;

-диспансеризація населення;

- своєчасна госпіталізація осіб, що потребують стаціонарного лікування;

-проведення комплексу профілактичних , лікувально-діагностичних і реабілітаційних заходів, в тому числі із залученням «вузьких» спеціалістів. 

Велика увага приділяється ранньому виявленню прихованих форм захворювання, а також виявлення соціально значущих захворювань. 

У складі відділення функціонує клінічна лабораторія, масажний, стоматологічний, фізіотерапевтичний кабінети, ведеться прийом лікаря-гінеколога. Здійснюється ДОТС-стратегія контрольованого лікування хворих на туберкульоз. Діє денний стаціонар на 7 ліжок, де проходять лікування хворі, які не потребують цілодобового лікарського спостереження. 

Відділення забезпечено необхідним медичним обладнанням, що дозволяє надавати якісну первинну багатопрофільну медико-санітарну допомогу прикріпленому населенню.

Лікарями відділення загальної практики  надається також консультативна допомога сім'ям з питань вигодовування, виховання дітей, імунопрофілактики, планування сім'ї.

 

 

Завідувач відділенням

лікар загальної практики – сімейний лікар 1 категорії 

ПАЛАМАРЧУК Віктор Володимирович.

 

 

Тел. відділення: (0552) 43-87-18

 

Про лікарню