Дорослі поліклініки

 

 

Поліклініка №1

 

ГРАФИК РОБОТИ ЛІКАРІВ ПОЛІКЛІНІКИ №1

 

з/п

 

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

08.04.19

 

Вівторок

09.04.19

 

Середа

10.04.19

 

Четвер

11.03.19

 

П`ятниця

12.04.19

Субота

13.04.19

 

 

                              Відділення ПМД №1

 

1.

Марченко

Лариса Дмитрівна

Завідуюча відділенням

30

8.00-16.00

8.00-16.00

12.00-16.00

9.00-16.00

8.00-16.00

8.00-13.00

 

2.

Бондаренко Марина Віталіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

11

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

3.

Ворко

Любов Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

51

-

 

 

 

 

 

 

4.

Антонюк

Валентина Петрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

5.

Зімін

Юрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

42

курси

-

-

-

-

 

 

6.

Нахаба

Тетяна Павлівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

34

курси

-

-

-

-

-

 

7.

Нетеса Ірина

Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

38

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

8.

Халявка Ірина

Олександрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

52

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

 

 Відділення ПМД№2

 

1

Малишева

Галина Борисівна

Завідуюча відділенням

31

8.00 – 16.00

8.00 – 16.00

8.00 – 16.00

9.00 – 16.00

8.00 – 16.00

 

 

2

Потьомкін

Віктор Володимирович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

51

 

 

 

 

 

 

 

3

Костенко

Лариса Миколаївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

38

13.00 – 16.00

8.00 – 12.00

13.00 – 16.00

9.00 – 12.00

13.00 – 16.00

 

 

-4

Спіцин

Олександр Костянтинович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

13.00 – 16.00

8.00 – 12.00

13.00 – 16.00

8.00 – 12.00

13.00 – 16.00

 

 

5

Білявська Олена Олексіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

11

13.00 – 16.00

8.00 – 12.00

13.00 – 16.00

9.00 – 12.00

13.00 – 16.00

 

 

6

Іващенко  Анастасія

Олексіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

 

13.00 – 16.00

9.00 – 12.00

13.00 – 16.00

9.00 – 12.00

13.00 – 16.00

 

 

6

Бартошук Оксана Іванівна

Лікар-терапевт дільничний

42

курси

курси

курси

курси

курси

 

 

7

Сокрушаєва Галина Іванівна

Лікар-терапевт цехової терап. діл.

23

8.00 – 15.00

8.00 – 15.00

8.00 – 15.00

9.00 – 15.00

8.00 – 15.00

 

 

 

Відділення ПМД-№3

 

1.

Паламарчук Віктор

Володимирович

завідуючий

відділенням

4

8.00 – 12.00

8 -10 Приозерне

8.00 – 12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

2.

Тайстра

Оксана  Олексіївна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

11.00-14.00

8.00 – 12.00

13.00-16.00

 11.00-14.00

11.00-14.00 

8.00-12.00  

 

3.

Непомняша Оксана

Володимирівна

 лікар-терапевт

дільничний

4

13.00-16.00

12.00-16.00

11.00-14.00

8.00-12.00

13.00-16.00

 

 

5.

Вербицький

Олексій  Петрович

лікар-терапевт

дільничний

2

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-10.00

Приозерне

8.00-12.00 

 

4.

Калмиков

Віктор  Парменович

лікар-терапевт

дільничний

2

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

 

 

 

 

Хірургічне відділення

 

 

1.

Чумарін Кирило

Олександрович

Завідуючий хірургічним

відділенням

22

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

8.00-16.00

8.00-13.00

 

2.

Савчук Анатолій

Миколайович

Лікар-хірург

21

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-13.00

 

 

Ботвінов Євген

Юрійович

лікар-хірург

 

21

планова

відпустка

 

 

 

 

 

 

мамолог

56

планова

відпустка

 

 

 

 

 

 

5.

Пшеничний Юрій

Афанасійович

Лікар ортопед-

травматолог

12

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-13.00

 

6.

Ємченко

Михайло Семенович

 

Лікар ортопед-

травматолог

18

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

 

7.

Муренець Єдуард

Владиславович

Лікар-уролог

50

8.30-14.00

8.30-14.00

8.30-14.00

8.30-14.00

8.30-14.00

 

 

 

Неврологічне відділення

 

 

1.

Березняков

Олег  Семенович

 

Завідуючий неврологічн

відділенням

44

08.00-11.30

10.00-13.30

9.00-12.30

8.00-12.30

10.00-13.30

8.00-12.00

2.

Литвиненко

Олена Вікторівна

 

 

Лікар-невропатолог

40

8.00-13.00

11.00-16.00

8.00-13.00

11.00-16.00

8.00-13.00

 

3.

Іваницький Павло Петрович

 

Лікар-невропатолог

39

11.00-16.00

8.00-13.00

11.00-16.00

8.00-13.00

11.00-16.00

 

4.

Хазова  Лариса

Олександрівна

 

 

 

Лікар-невропатолог

39

 

 

 

 

 

8.00-12.00

 

Отоларінгологічне відділення

 

1.

Матяшова

Наталія Василівна

Завідувачка отоларин-гологічним відділенням

 

47

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

 

 

2.

Ільїна Людмила

Миколаївна

Лікар-отоларинголог

46

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-13.00

 

3.

Терпак  Петро

Михайлович

Лікар-отоларинголог

46

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00 – 12.00

12.00-16.00

 

 

 

Офтальмологічне відділення

 

1.

Воробйова

Наталія Іванівна

Зав.офтамологічного відділення

лікар-офтальмолог

 

43

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

8.00-12.00

 

2.

Берьозова Людмила

Петрівна

Лікар-офтальмолог

48

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.0

-

 

 

Консультативне відділення

1.

Соколова Алла Петрівна

Лікар-інфекціоніст

36

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-13.00

2.

Бондаренко

Тетяна Михайлівна

Лікар-гастроентеролог

28

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-14.00

-

3.

Гузлаєва

Ольга Федорівна

Лікар-кардіолог

8

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

 

4.

Любаєва

Валентина Михайлівна

Лікар-кардіолог

8

10.00-14.00

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

10.00-16.00

 

5.

Рудченко

Ірина Андріївна

Лікар-ревматолог

28

лікарняний

лист

-

-

-

-

-

6.

Георгієва

Ольга Ярославівна

лікар-ендокринолог

41

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

-

7.

Яковенко Людмила

Олександрівна

Лікар-пульмонолог

33

планова

відпустка

 

 

 

 

 

9.

Шабельникова

Людмила Миколаївна

Лікар-терапевт

27

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-13.00

Поліклініка №2

 

Графік прийому лікарів поліклініки № 2

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

№ каб

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Суб

08.04.2018

09.04.2019

10.04.2019

11.04.2019

12.04.2019

13.04.2019

 

ПМД № 4

 

 

Завідувач

 Т В № 1

319

 

 

 

 

 

 

 

Юрків Світлана Михайлівна

терапевт дільничний

318

-

-

-

-

12:00-16:00

-

 

Шмиголь Василь Павлович

терапевт дільничний

313

курси

курси

курси

курси

курси

-

 

Ріцик Анатолій Ойратович

терапевт дільничний

313

12:00-16:00

09:00-13:00

12:00-16:00

09:00-13:00

12:00-16:00

10:00-13:00

 

Сакович Тетяна Олексіївна

терапевт дільничний

322

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-11:00

 

Гетьманцева Тетяна Михайлівна

терапевт дільничний

324

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

10:00-13:00

 

Чопанова Тетяна Андріївна

терапевт дільничний

325

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

-

 

Воробель Володимира Володмирівна

терапевт дільничний

325

09:00-12:00

12:00-16:00

09:00-12:00

12:00-16:00

09:00-12:00

-

 

Василенко Євгенія Олексіївна

сімейний лікар

312

09:00-13:00

12:00-16:00

09:00-13:00

12:00-16:00

09:00-13:00

-

 

ПМД № 5

 

Павелків  Зіновій Іванович

Завідувач

Т В № 2

412

08:00-16:00

08:00-12:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

-

 

Паніна Анастасія Ігорівна

терапевт дільничний

415

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

-

 

Єфімова Тетяна Павлівна

терапевт дільничний

410

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

08:00-11:00

 

Орловська Надія Ігорівна

терапевт дільничний

410

-

-

-

-

-

-

 

Мороз Людмила Іванівна

терапевт дільничний

409

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

10:00-13:00

 

Данилюк Олександра Степанівна

терапевт дільничний

409

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

 

 

Кабанова Наталія Петрівна

терапевт дільничний

408

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

12:00- 16:00

08:00-12:00

08:00-11:00

 

Кац Ірина Володимирівна

сімейний лікар

408

-

-

-

-

-

-

 

 

 

Павелків Наталія Василівна

кардіолог

323

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Чайковська Ірина Сергіївна

ендокринолог

324

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Зубріс Надія Василівна

гастроентеролог

306

08:00-11:00

08:00-11:00

08:00-11:00

08:00-11:00

08:00-11:00

-

 

Павел Галина Вадимівна

інфекціоніст

112

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Довгополий Олег Миколайович

хірург

308

08:00-14:00

10:00-16:00

08:00-14:00

10:00-16:00

08:00-14:00

 

 

Рибалко В’ячеслав Володимирович

хірург

308

10:00-16:00

08:00-14:00

10:00-16:00

08:00-14:00

10:00-16:00

08.00-13:00

 

Зуєва   Галина Іванівна

травматолог

310

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Кошель

Ігор Миколайович

уролог

315

-

-

-

-

-

-

 

Новицька Олена Олександрівна

окуліст

326

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

-

 

Плохута Лариса Вікторівна

невропатолог

321

08600-14.00

08:00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14:00

-

 

Ткаченко Анна Миколаївна

ЛОР

417

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08:00-14:00

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

 

Поліклініка №3

 

ГРАФИК РОБОТИ ЛІКАРІВ ПОЛІКЛІНІКИ №3

з/п

 

 

Відділення ПМД №6-

Поліклініка № 3

 

 

Посада

 

Каб

 

Понеділок

15.04

 

Вівторок

16.04

 

Середа

17.04

 

Четвер

18.04

 

П`ятниця

19.04

 

Субота

20.04

 

ПІБ

1.

Кифорук

Олена Олександрівна

Завідуюча

поліклініки

№  39

8.00-16.00

8.00-12.00

8.00-16.00

12.00-16.00

8.00-16.00

 

2.

Бондаренко

Інна Миколаївна

Сімейний

лікар

2

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

3.

Сімеоніді

Людмила Миколаївна

Сімейний

лікар

8

9.00-13.00

8.00-12.00

9.00-13.00

10.00-13.00

8.00-12.00

 

4.

Парфьонов

Микола Миколайович

Сімейний

лікар

4

8.00-12.00

9.00-13.00

8.00-12.00

8.00-12.00

9.00-13.00

 

5.

Кохановська

Людмила Пилипівна

Сімейний

лікар

2

курси

курси

курси

курси

курси

10.00-13.00

6.

Остапенко

Тетяна Петрівна

Сімейний

лікар

6

курси

курси

курси

курси

курси

 

7.

Лебедєв

Василь Васильович

Сімейний

лікар

6

курси

курси

курси

курси

курси

8.00-11.00

8.

Шелдогаєв Вадим

Вікторович

Хірург

№  31

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

9.

Хазова-Іваницька

Лариса Олександрівна

Невро-патолог

№  35

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-11.00

8.00.-12.00

8.00-12.00

 

10.

Рожков

Микола Миколайович

Гінеколог

№  33

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

11.

Михайленко Людмила Володимирівна

Гінеколог

№  33

курси

курси

курси

курси

курси

 

12.

Слушаєв

Володимир   Ілліч

Отоларин-голог

28

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

13.

Новицька

Олена Олександрівна

Офтальмо

лог

21

л\л

л\л

л\л

л\л

л\л

 

 

Жіноча консультація

 

ГРАФІК РОБОТИ ЛІКАРІВ ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ

 

п/п

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

08.04

Вівторок

09.04

Середа

10.04

Четвер

11.04

П`ятниця

12.04

Субота

13.04

 

Жіноча

консультація

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Рябоконь Анастасія Олексіївна

Завідуюча жіночої консультації

10

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-13:00

1

Гаран Наталія Вікторівна

лікар

акушер-гінеколог

15

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

2

Стрикаленко

Наталія Юхимівна

лікар

акушер-гінеколог по плануванню сім'ї

4

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

відпустка

 

3

Тищенко

Оксана Володимирівна

лікар

акушер-гінеколог

4

курси

курси

курси

курси

курси

 

 

4

Гайдамака Світлана Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

9

відпустка

відпустка

відпустка

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

5

Ващенко

Зінаїда Василівна

лікар

акушер-гінеколог з

діагностики та лікування безпліддя

6

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

6

Кучеренко

Ганна Ігорівна

лікар

акушер-гінеколог

1

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

7

Муравйова

Наталія Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

1

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

8

Галега

Валентина Іванівна

лікар акушер-гінеколог з невиношування вагітності

5

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

відпустка

відпустка

 

10

Гуревич

Альбіна Георгіївна

лікар

акушер-гінеколог

2

лікарняний

лікарняний

лікарняний

лікарняний

лікарняний

 

11

Колотинський

Віктор Михайлович

лікар

акушер-гінеколог

2

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

12

Топчій

Алла Миколаївна

лікар

акушер-гінеколог

15

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

13

Мединська

Лариса Михайлівна

лікар

акушер-гінеколог

3

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

08:00-13:00

14

Антіпова

Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

3

12:00-16:00

08:00-12:00

Комишани

8:00-12:00

08:00-12:00

12:00-16:00

 

15

Правдива Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

6

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

16

Веденєєв

Андрій Геннадійович

лікар

акушер-гінеколог

9

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

 

17

Прилуцька

Оксана Сергіївна

 

лікар

акушер-гінеколог

7

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-13:00

18

Яцик

Ірина Євгеніївна

лікар

акушер-гінеколог

7

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

 

19

Шахман Наталія Володимирівна.

лікар

акушер-гінеколог

6

_

_

_

_

_

07:00-13:00

 

 

 

   

 

Про лікарню