Дорослі поліклініки

 

 

Поліклініка №1

 

 Поліклініка №1

з/п

 

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

17.06.19

 

Вівторок

18.06.19

 

Середа

19.06.19

 

Четвер

20.06.19

 

П`ятниця

21.06.19

Субота

22.06.19

 

 

                              Відділення ПМД №1

 

1.

Марченко

Лариса Дмитрівна

Завідуюча відділенням

30

8.00-14.00

10.00-18.00

8.00-14.00

10.00-16.00

8.00-14.00

8.00-13.00

 

2.

Авгайтіс Сергій

Сергійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

57

12.00-14.00

12.00.-14.00

12.00-14.00

12.00.-14.00

12.00-14.00

планова відпустка

 

3.

Бондаренко Марина Віталіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

11

планова відпустка

планова відпустка

планова відпустка

планова відпустка

планова відпустка

планова

відпустка

 

4.

Ворко

Любов Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

51

планова

відпустка

планова

відпустка

планова

відпустка

планова

відпустка

планова

відпустка

 

 

5.

Антонюк

Валентина Петрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

13.0-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

 

 

6.

Зімін

Юрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

42

курси

курси

курси

курси

курси

курси

 

7.

Нахаба

Тетяна Павлівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

34

8.00-10.00

12.00-15.00

12.00-15.00

8.00-10.00

12.00-15.00

8.00-13.00

 

8.

Нетеса Ірина

Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

38

13.00-18.00

8..00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

 

 

9.

Халявка Ірина

Олександрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

52

13.00-18.00

8..00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

 

 

 

 Відділення ПМД№2

 

1

Малишева

Галина Борисівна

Завідуюча відділенням

31

-

10.00 – 18.00

8.00 – 16.00

10.00 – 18.00

8.00 – 16.00

 

 

2

Потьомкін

Віктор Володимирович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

51

-

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

 

 

3

Костенко

Лариса Миколаївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

38

-

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

9.00 – 14.00

 

4

Спіцин

Олександр Костянтинович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

-

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

 

 

5

Білявська Олена Олексіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

11

-

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

 

 

6

Іващенко  Анастасія

Олексіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

 

-

12.00 – 17.00

9.00 – 13.00

12.00 – 17.00

9.00 – 13.00

 

 

6

Бартошук Оксана Іванівна

Лікар-терапевт дільничний

42

-

12.00 – 17.00

9.00 – 13.00

12.00 – 17.00

9.00 – 13.00

 

 

7

Сокрушаєва Галина Іванівна

Лікар-терапевт цехової терап. діл.

23

-

8.00 – 16.00

8.00 – 16.00

8.00 – 16.00

8.00 – 16.00

 

 

 

Відділення ПМД-№3

 

1.

Паламарчук Віктор

Володимирович

завідуючий

відділенням

4

-

8 -11 Приозерне

8.00 – 12.00

14.00-18.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

2.

Тайстра

Оксана  Олексіївна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

-

8.00 – 12.00

14.00-18.00

11.00-15.00

11.00-15.00 

 

 

3.

Непомняша Оксана

Володимирівна

 

 лікар-терапевт

дільничний

4

-

13.00-17.00

11.00-15.00

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

 

5.

Вербицький

Олексій  Петрович

лікар-терапевт

дільничний

2

-

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

8.00-11.00

Приозерне

8.00-12.00

 

4.

Калмиков

Віктор  Парменович

 

лікар-терапевт

дільничний

2

-

13.00-17.00

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

 

 

 

 

Хірургічне відділення

 

 

1.

Чумарін Кирило

Олександрович

Завідуючий хірургічним

відділенням

22

-

8.00-17.30

8.00-17.30

9.00-17.30

8.00-17.30

8.00-13.00

 

2.

Савчук Анатолій

Миколайович

Лікар-хірург

21

-

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

 

 

 

Ботвінов Євген

Юрійович

лікар-хірург

 

21

-

8.00-13.00

13.00-18.00

9.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

 

мамолог

56

-

8.00-13.00

8.00-11.00

8.00-13.00

 

-

 

5.

Пшеничний Юрій

Афанасійович

 

Лікар ортопед-

травматолог

12

-

8.00-9.30

8.00-9.30

8.00-9.30

8.00-9.30

-

 

6.

Ємченко

Михайло Семенович

 

Лікар ортопед-

травматолог

18

-

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

 

8.00-13.00

 

7.

 

Муренець Єдуард

Владиславович

 

Лікар-уролог

 

50

 

-

 

8.00-14.00

 

8.00-14

 

9.00-14.00

 

8.00-14.00

 

8.00-13.00

 

 

 

Неврологічне відділення

 

 

1.

Березняков

Олег  Семенович

 

 

Завідуючий неврологічн

відділенням

 

44

відпустка

-

-

-

-

-

2.

Литвиненко

Олена Вікторівна

 

Лікар-невропатолог

40

12.00-14.00

12.00-16.00

9.00-12.00

1200-16.00

8.00-12.00

 

3.

Іваницький Павло Петрович

 

Лікар-невропатолог

39

8.00-12.00

12.00-14.00

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

4.

 

Хазова  Л.О.

 

 

Лікар-невропатолог

 

 

 

39

 

-

-

-

-

-

-

 

Отоларінгологічне відділення

 

1.

Матяшова

Наталія Василівна

 

Завідувачка отоларин-гологічним відділенням

47

-

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

-

 

2.

Ільїна Людмила

Миколаївна

Лікар-отоларинголог

46

-

8.00-13.00

13.00-18.00

9.00-13.00

13.00-18.00

-

 

3.

Терпак  Петро

Михайлович

Лікар-отоларинголог

46

-

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

-

 

4.

Слушаєв Володимир Ілліч

лікар

46

-

курси

-

-

-

8.00-13.00

 

 

Офтальмологічне відділення-

 

1.

Воробйова Наталія Іванівна

Зав.офтамологічного відділення

лікар-офтальмолог

43

-

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

 

2.

Берьозова Людмила

Петрівна

Лікар-офтальмолог

48

-

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

 

3.

Новицька Олена

Олександрівна

Лікар-офтальмолог

 

-

-

-

-

-

-

 

 

Консультативне відділення

1.

Соколова Алла Петрівна

Лікар-інфекціоніст

36

-

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-13.00

2.

Бондаренко

Тетяна Михайлівна

Лікар-гастроентеролог

28

-

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

-

3.

Гузлаєва

Ольга Федорівна

Лікар-кардіолог

8

-

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

 

4.

Любаєва

Валентина Михайлівна

Лікар-кардіолог

8

-

11.00-18.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

-

5.

Рудченко

Ірина Андріївна

Лікар-ревматолог

28

-

11.00-18.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

 

6.

Георгієва

Ольга Ярославівна

лікар-ендокринолог

41

-

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-13.00

7.

Яковенко Людмила

Олександрівна

Лікар-пульмонолог

33

-

8.00-15.00

11.00-18.00

8.00-15.00

8.00-15.00

 

9.

Шабельникова

Людмила Миколаївна

Лікар-терапевт

27

 

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-13.00

 

Поліклініка №2

 

 Поліклініка №2

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

№ каб

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Суб

17.06.2018

18.06.2019

19.06.2019

20.06.2019

21.06.2019

22.06.2019

 

ПМД № 4

 

 

Завідувач

 Т В № 1

319

 

 

 

 

 

 

 

Юрків Світлана Михайлівна

сімейний лікар

318

-

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

11:00-14:00

 

Шмиголь Василь Павлович

терапевт дільничний

313

-

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

-

 

Ріцик Анатолій Ойратович

терапевт дільничний

313

-

13:00-18:00

8:00-13:00

відпустка

відпустка

 

 

Сакович Тетяна Олексіївна

терапевт дільничний

322

-

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

08:00-11:00

 

Гетьманцева Тетяна Михайлівна

сімейний лікар

324

-

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

-

 

Чопанова Тетяна Андріївна

терапевт дільничний

325

-

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

 

 

Воробель Володимира Володмирівна

терапевт дільничний

325

-

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

-

 

Василенко Євгенія Олексіївна

сімейний лікар

312

-

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-11:00

 

 

 

Павелків  Зіновій І-ванович

Завідувач

Т В № 2

412

-

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

-

 

Паніна Анастасія Ігорівна

сімейний лікар

415

-

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

 

 

Єфімова Тетяна Павлівна

терапевт дільничний

410

-

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

 

 

Мороз Людмила Іванівна

терапевт дільничний

409

-

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

11:00-14:00

 

Данилюк Олександра Степанівна

терапевт дільничний

409

-

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

-

 

Кабанова Наталія Петрівна

терапевт дільничний

408

-

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

08:00-11:00

 

Кац Ірина Володимирівна

сімейний лікар

408

 

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-11:00

 

 

 

Павелків Наталія Василівна

кардіолог

323

 

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

-

 

Чайковська Ірина Сергіївна

ендокринолог

303

 

08:00-14.00

08:00-14.00

-

-

-

 

Зубріс Надія Василівна

гастроентеролог

306

 

08:00-11.00

08:00-11.00

08:00-11.00

08:00-11.00

-

 

Павел Галина Вадимівна

інфекціоніст

112

 

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

-

 

Довгополий Олег Миколайович

хірург

308

 

08:00-14:00

12:00-18:00

08:00-14:00

12:00-18:00

08.00-13:00

 

Рибалко В’ячеслав Володимирович

хірург

308

 

12:00-18:00

08:00-14:00

12:00-18:00

08:00-14:00

 

 

Зуєва   Галина Іванівна

травматолог

310

 

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Кошель

Ігор Миколайович

уролог

315

 

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Новицька Олена Олександрівна

окуліст

326

 

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Плохута Лариса Вікторівна

невропатолог

321

 

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Ткаченко Анна Миколаївна

ЛОР

417

 

курси

курси

курси

курси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поліклініка №3

 

Поліклініка №3

 

з/п

 

 

Відділення ПМД №6-

Поліклініка № 3

 

 

Посада

 

Каб

 

Понеділок

17.06

 

Вівторок

18.06

 

Середа

19.06

 

Четвер

20.06.

 

П`ятниця

21.06

 

Субота

22.06

 

ПІБ

1.

Кифорук

Олена Олександрівна

Завідуюча

поліклініки

№  39

вихідний

8.00-12.00

8.00-16.00

11.00-16.00

8.00-16.00

 

2.

Бондаренко

Інна Миколаївна

Сімейний

лікар

2

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

3.

Сімеоніді

Людмила Миколаївна

Сімейний

лікар

8

вихідний

курси

курси

курси

курси

 

4.

Парфьонов

Микола Миколайович

Сімейний

лікар

4

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

5.

Кохановська

Людмила Пилипівна

Сімейний

лікар

2

вихідний

12.00-17.00

8.00-13.00

11.00-16.00

12.00-17.00

8.00-11.00

6.

Остапенко

Тетяна Петрівна

Сімейний

лікар

6

вихідний

8.00-13.00

11.00-16.00

12.00-17.00

8.00-13.00

 

7.

Лебедєв

Василь Васильович

Сімейний

лікар

6

вихідний

8.00-13.00

14.00-18.00

13.00-18.00

8.00-13.00

11.00-14.00

8.

Шелдогаєв Вадим

Вікторович

Хірург

№  31

вихідний

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

9.

Хазова-Іваницька

Лариса Олександрівна

Невро-патолог

№  35

вихідний

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

 

10.

Рожков

Микола Миколайович

Гінеколог

№  33

вихідний

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

11.

Михайленко Людмила Володимирівна

Гінеколог

№  33

вихідний

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

 

12.

Слушаєв

Володимир   Ілліч

Отоларин-голог

28

вихідний

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

13.

Новицька

Олена Олександрівна

Офтальмо

лог

21

вихідний

л\л

л\л

л\л

л\л

 

 

Жіноча консультація

 

 Жіноча консультація

п/п

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

17.06

Вівторок

18.06

Середа

19.06

Четвер

20.06

П`ятниця

21.06

Субота

22.06

 

Жіноча

консультація

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Рябоконь Анастасія Олексіївна

Завідуюча жіночої консультації

10

курси

курси

курси

курси

курси

08:00-13:00

1

Гаран Наталія Вікторівна

лікар

акушер-гінеколог

15

вихідний

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

08:00-13:00

2

Стрикаленко

Наталія Юхимівна

лікар

акушер-гінеколог по плануванню сім'ї

4

вихідний

курси

курси

курси

курси

 

3

Тищенко

Оксана Володимирівна

лікар

акушер-гінеколог

4

вихідний

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

4

Гайдамака Світлана Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

9

вихідний

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

5

Ващенко

Зінаїда Василівна

лікар

акушер-гінеколог з

діагностики та лікування безпліддя

6

вихідний

курси

курси

курси

курси

09:00-14:00

6

Кучеренко

Ганна Ігорівна

лікар

акушер-гінеколог

1

вихідний

курси

курси

курси

курси

 

7

Муравйова

Наталія Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

1

вихідний

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

 

8

Галега

Валентина Іванівна

лікар акушер-гінеколог з невиношування вагітності

5

вихідний

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

 

10

Гуревич

Альбіна Георгіївна

лікар

акушер-гінеколог

2

лікарняний

лікарняний

лікарняний

лікарняний

лікарняний

 

11

Колотинський

Віктор Михайлович

лікар

акушер-гінеколог

2

вихідний

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

 

12

Топчій

Алла Миколаївна

лікар

акушер-гінеколог

15

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

13

Мединська

Лариса Михайлівна

лікар

акушер-гінеколог

3

вихідний

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

 

14

Антіпова

Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

3

вихідний

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

08:00-13:00

15

Правдива Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

6

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

16

Веденєєв

Андрій Геннадійович

лікар

акушер-гінеколог

9

вихідний

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

 

 

17

Прилуцька

Оксана Сергіївна

 

лікар

акушер-гінеколог

7

вихідний

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

 

18

Яцик

Ірина Євгеніївна

лікар

акушер-гінеколог

7

вихідний

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

 

19

Шахман Наталія Володимирівна.

лікар

акушер-гінеколог

6

_

_

_

_

_

курси

 

 

 

   

 

Про лікарню