Дорослі поліклініки

 

 

Поліклініка №1

 

 Поліклініка №1

 

з/п

 

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

12.08.19

 

Вівторок

13.08.19

 

Середа

14.08.19

 

Четвер

15.08.19

 

П`ятниця

16.08.19

Субота

17.08.19

 

                              Відділення ПМД №1

1.

Марченко

Лариса Дмитрівна

Завідуюча відділенням

30

8.00-16.00

10.00-18.00

8.00-16.00

10.00-18.00

8.00-16.00

8.00-13.00

2.

Авгайтіс Сергій

Сергійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

57

планова

відпустка

-

-

-

-

3.

Бондаренко Марина Віталіївна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

11

планова

відпустка

-

-

-

-

4.

Ворко

Любов Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

51

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

-

5.

Антонюк

Валентина Петрівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

45

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

-

6.

Зімін

Юрій Андрійович

Лікар загальної практики-сімейної медицини

42

планова

відпустка

-

-

-

-

7.

Нахаба

Тетяна Павлівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

34

8.00-10.00

-

-

8.00-11.00

13.00-17.00

9.00-14.00

8.

Нетеса Ірина

Романівна

Лікар загальної практики-сімейної медицини

38

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

-

9.

Халявка Ірина

Олександрівна

 

Лікар загальної практики-сімейної медицини

52

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

-

 

 Відділення ПМД№2

1

Малишева

Галина Борисівна

Завідуюча відділенням

31

Планова відпустка

Планова відпустка

Планова відпустка

Планова відпустка

Планова відпустка

 

2

Потьомкін

Віктор Володимирович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

51

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

 

3

Костенко

Лариса Миколаївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

37

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

 

4

Спіцин

Олександр Костянтинович

Лікар загальної практики – сімейний лікар

45

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 - 13.00

5

Білявська Олена Олексіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

37а

13.00 – 18.00

8.00 — 13.00

13.00 – 18.00

8.00 — 13.00

13.00 – 18.00

 

6

Іващенко Анастасія Олексіївна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

24

12.00 – 17.00

9.00 – 13.00

12.00 – 17.00

9.00 – 13.00

12.00 – 17.00

 

7

Сокрушаєва Галина Іванівна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

23

8.00 - 16.00

8.00 -16.00

8.00 -16.00

8.00 – 16.00

8.00 – 16.00

 

8

Ядлось Оксана Євгенєвна

Лікар загальної практики – сімейний лікар

 

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

8.00 – 13.00

13.00 – 18.00

 

 

Відділення ПМД-№3

1.

Паламарчук Віктор

Володимирович

завідуючий

відділенням

4

Планова відпустка з 12.08.-29.08.19.

 

 

 

 

 

2.

Тайстра

Оксана  Олексіївна

лікар загальної практики-сімейний лікар

4

14.00-18.00

8.00 – 12.00

14.00-18.00

11.00-15.00

11.00-15.00

 

3.

Непомняша Оксана

Володимирівна

лікар-терапевт

дільничний

4

11.00-15.00

13.00-17.00

11.00-15.00

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

5.

Вербицький

Олексій  Петрович

лікар-терапевт

дільничний

2

13.00-17.00

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

8.00-11.00

Приозерне

8.00-12.00

4.

Калмиков

Віктор  Парменович

лікар-терапевт

дільничний

2

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

 

 

Хірургічне відділення

1.

Ботвінов Євген

Юрійович

Завідуючий хірургічним

відділенням

22

8.00-18.00

8.00-17.30

8.00-18.00

9.00-17.30

8.00-18.00

8.00-13.00

2.

Чумарін Кирило

Олександрович

лікар-хірург

 

21

планова

відпустка

-

-

воєнкомат

-

-

3.

Савчук Анатолій

Миколайович

Лікар-хірург

21

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

-

4.

Пшеничний Юрій

Афанасійович

Лікар ортопед-

травматолог

18

8.00-16.00

8.00-16.00

8.00-16.00

9.00-16.00

8.00-16.00

-

5.

Ємченко

Михайло Семенович

 

Лікар ортопед-

травматолог

 

планова

відпустка

-

-

-

-

-

6.

 

Муренець Єдуард

Владиславович

 

Лікар-уролог

 

50

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

9.00-14.00

8.00-14.00

-

7

Зуєва Галина Іванівна

Лікар ортопед-

травматолог

18

-

-

-

-

-

каб № 18

8.00 – 13.00

 

Отоларінгологічне відділення

1.

Матяшова

Наталія Василівна

 

Завідувачка отоларин-гологічним відділенням

47

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

-

2.

Ільїна Людмила

Миколаївна

Лікар-отоларинголог

46

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

-

3.

Терпак  Петро

Михайлович

Лікар-отоларинголог

46

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

-

4.

 

Слушаєв Володимир

Ілліч

Лікар-отоларинголог

 

46

 

 

 

 

 

 

8.00-13.00

 

 

 

 

Неврологічне відділення

 

1.

Березняков Олег

Семенович

Лікар-невропатолог

44

8.00-15.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-15.00

8.00-14.00

-

2

Литвиненко Оленеа

Вікторівна

Лікар-невропатолог

 

-

-

-

-

-

-

3

Іваницький Павло

Петрович

Лікар-невропатолог

40

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

8.00-12.00

4.

Хазова Л.О.

Лікар-невропатолог

 

-

-

-

-

-

-

 

Офтальмологічне відділення

1.

Воробйова Наталія Іванівна

Зав.офтамологічного відділення

лікар-офтальмолог

43

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00 – 13.00

2.

Берьозова Людмила

Петрівна

 

Лікар-офтальмолог

48

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

-

3.

 

Новицька Олена

Олександрівна

Лікар-офтальмолог

 

 

 

 

 

 

 

 

Консультативне відділення 

з/п

 

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

12.08.19

 

Вівторок

13.08.19

 

Середа

14.08.19

 

Четвер

15.08.19

 

П`ятниця

16.08.19

Субота

17.08.19

 

1.

Соколова Алла Петрівна

Лікар-інфекціоніст

36

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

-

2.

Бондаренко

Тетяна Михайлівна

Лікар-гастроентеролог

28

11.00-18.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

-

3.

Гузлаєва

Ольга Федорівна

Лікар-кардіолог

8

8.00-14.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

-

4.

Любаєва

Валентина Михайлівна

Лікар-кардіолог

8

лікарняний

лист

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

-

5.

Рудченко

Ірина Андріївна

Лікар-ревматолог

28

8.00-14.00

11.00-18.00

8.00-14.00

8.00—14.00

8.00-14.00

8.00-13.00

6.

Георгієва

Ольга Ярославівна

лікар-ендокринолог

41

планова

відпустка

-

-

-

-

7.

Яковенко Людмила

Олександрівна

Лікар-пульмонолог

33

8.00-11.00

11.00-14.00

11.00-15.00

11.00-14.00

8.00-11.00

-

8

Зирівна   Тетяна

Завенівна

Лікар-

пульмонолог

33

11.00-14.00

8 8.00-11.00

15.00-18.00

88.00-11.00

111.00-14.00

-

9.

Шабельникова

Людмила Миколаївна

Лікар-терапевт

27

8.00-14.00

88.00-14.00

8.00-14.00

88.00-14.00

88.00-14.00

8.00-13.00

 

 

Поліклініка №2

 Поліклініка №2

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

№ каб

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Суб

12.08.2018

13.08.2019

14.08.2019

15.08.2019

16.08.2019

17.08.2019

 

ПМД № 4

 

 

Завідувач

 Т В № 1

319

 

 

 

 

 

 

 

Юрків Світлана Михайлівна

сімейний лікар

318

-

-

-

-

-

-

 

Шмиголь Василь Павлович

терапевт дільничний

313

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

-

 

Ріцик Анатолій Ойратович

терапевт дільничний

313

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

11:00-14:00

 

Сакович Тетяна Олексіївна

терапевт дільничний

322

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-11:00

 

Гетьманцева Тетяна Михайлівна

сімейний лікар

324

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

09:00-12:00

 

Чопанова Тетяна Андріївна

терапевт дільничний

325

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

-

 

Воробель Володимира Володмирівна

терапевт дільничний

325

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

13:00- 18:00

08:00-13:00

10:00- 13:00

 

Василенко Євгенія Олексіївна

сімейний лікар

312

-

-

-

-

-

-

 

 

 

Павелків  Зіновій Іванович

Завідувач

Т В № 2

412

08:00-16:00

08:00-13:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-16:00

08:00-13:00

 

Паніна Анастасія Ігорівна

сімейний лікар

415

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

-

-

 

Мороз Людмила Іванівна

терапевт дільничний

409

-

-

-

-

-

-

 

Данилюк Олександра Степанівна

терапевт дільничний

409

-

-

-

08:00-13:00

13:00-18:00

-

 

Кабанова Наталія Петрівна

терапевт дільничний

408

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-11:00

 

Кац Ірина Володимирівна

сімейний лікар

408

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

13:00-18:00

08:00-13:00

11:00-14:00

 

 

 

Павелків Наталія Василівна

кардіолог

323

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Чайковська Ірина Сергіївна

ендокринолог

303

-

-

-

-

-

-

 

Зубріс Надія Василівна

гастроентеролог

306

08:00-11.00

08:00-11.00

08:00-11.00

08:00-11.00

08:00-11.00

-

 

Павел Галина Вадимівна

інфекціоніст

112

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

-

 

Довгополий Олег Миколайович

хірург

308

12:00-18:00

08:00-14:00

12:00-18:00

08:00-14:00

12:00-18:00

-

 

Рибалко В’ячеслав Володимирович

хірург

308

08:00-14:00

12:00-18:00

08:00-14:00

12:00-18:00

08:00-14:00

08:00-13:00

 

Зуєва   Галина Іванівна

травматолог

310

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14.00

08:00-14.00

 

 

Кошель

Ігор Миколайович

уролог

315

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Новицька Олена Олександрівна

окуліст

326

-

-

-

-

-

-

 

Плохута Лариса Вікторівна

невропатолог

321

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14.00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

 

Ткаченко Анна Миколаївна

ЛОР

417

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

-

Поліклініка №3

 

Поліклініка №3

 

з/п

 

 

Відділення ПМД №6-

Поліклініка № 3

 

 

Посада

 

Каб

 

Понеділок

12.08

 

Вівторок

13.08

 

Середа

14.08

 

Четвер

15.08.

 

П`ятниця

16.08

 

Субота

17.08

 

ПІБ

1.

Кифорук

Олена Олександрівна

Завідуюча

поліклініки

№  39

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

2.

Бондаренко

Інна Миколаївна

Сімейний

лікар

2

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

військомат

3.

Сімеоніді

Людмила Миколаївна

Сімейний

лікар

8

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

9.00-14.00

 

4.

Парфьонов

Микола Миколайович

Сімейний

лікар

4

9.00-14.00

12.00-17.00

9.00-14.00

12.00-17.00

8.00-13.00

8.00-11.00

5.

Кохановська

Людмила Пилипівна

Сімейний

лікар

2

13.00-18.00

9.00-14.00

13.00-18.00

9.00-14.00

13.00-18.00

11.00-14.00

6.

Остапенко

Тетяна Петрівна

Сімейний

лікар

6

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

 

7.

Лебедєв

Василь Васильович

Сімейний

лікар

8

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

8.

Шелдогаєв Вадим

Вікторович

Хірург

№  31

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

9.

Хазова-Іваницька

Лариса Олександрівна

Невро-патолог

№  35

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

8.00-13.00

 

10.

Рожков

Микола Миколайович

Гінеколог

№  33

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

 

11.

Михайленко Людмила Володимирівна

Гінеколог

№  33

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-13.00

13.00-18.00

8.00-12.00

12.

Слушаєв

Володимир   Ілліч

Отоларин-голог

28

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

 

13.

Новицька

Олена Олександрівна

Офтальмо

лог

21

л\л

л\л

л\л

л\л

л\л

 

 

Жіноча консультація

 

 Жіноча консультація

п/п

ПІБ

Посада

каб.

Понеділок

12.08

Вівторок

13.08

Середа

14.08

Четвер

15.08

П`ятниця

16.08

Субота

17.08

 

Жіноча

консультація

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Рябоконь Анастасія Олексіївна

Завідуюча жіночої консультації

10

0800-1600

0800-1600

0800-1600

0800-1600

0800-1600

0800-1300

1

Гаран Наталія Вікторівна

лікар

акушер-гінеколог

15

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

 

2

Стрикаленко

Наталія Юхимівна

лікар

акушер-гінеколог по плануванню сім'ї

4

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

 

3

Тищенко

Оксана Володимирівна

лікар

акушер-гінеколог

4

відпустка

відпустка

відпустка

1300-1800

0800-1300

 

4

Гайдамака Світлана Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

9

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

 

5

Ващенко

Зінаїда Василівна

лікар

акушер-гінеколог з

діагностики та лікування безпліддя

6

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

 

6

Кучеренко

Ганна Ігорівна

лікар

акушер-гінеколог

1

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

 

7

Муравйова

Наталія Петрівна

лікар

акушер-гінеколог

1

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

 

8

Галега

Валентина Іванівна

лікар акушер-гінеколог з невиношування вагітності

5

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

10

Колотинський

Віктор Михайлович

лікар

акушер-гінеколог

2

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

11

Топчій

Алла Миколаївна

лікар

акушер-гінеколог

15

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

0800-1300

12

Мединська

Лариса Михайлівна

лікар

акушер-гінеколог

3

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

13

Антіпова

Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

3

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

 

14

Правдива Галина Олександрівна

лікар

акушер-гінеколог

6

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

15

Веденєєв

Андрій Геннадійович

лікар

акушер-гінеколог

9

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

 

 

16

Прилуцька

Оксана Сергіївна

 

лікар

акушер-гінеколог

7

1300-1800

0800-1300

1300-1800

0800-1300

1300-1800

 

17

Яцик

Ірина Євгеніївна

лікар

акушер-гінеколог

7

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

18

Шахман Наталія Володимирівна.

лікар

акушер-гінеколог

6

_

_

_

_

_

0800-1300

   

 

   

 

Про лікарню