Телефонний довідник

 

з/п

Посада

Прізвище, ім’я,  по батькові

№ телефону службовий

 

1

2

3

4

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

 
 
 

1

Головний лікар

Ремига

22-38-48

 

Леонід  Тимофійович

42-47-76

 

 

 

 

2

Приймальна

Селіванова

49-09-90

 

Тетяна Павлівна

22-38-48

 

 

Факс

 

3

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

Пшенична

26-35-20

 

Світлана  Василівна

 

4

Заступник головного лікаря з стаціонарної медичної допомоги та надзвичайних ситуацій

Додулев Олег Миколайович  

22-49-21

 

5

Заступник головного лікаря з педіатричної служби

Панченко Людмила Миколаївна

 31-60-42

 
 

6

Заступник головного лікаря з техніко-господарських питань

Барзій

26-34-58

 

Зара Архипівна

 

 

 

7

Заступник головного лікаря з  організації платних  послуг та ресурсного забезпечення

Куриленко Тетяна Олексіївна

26-43-47

 

8

Заступник головного лікаря з організаційно-аналітичної та кадрової роботи

Мартюк

26-32-41

 

Людмила Віталіївна

 

9

Заступник головного лікаря з медсестринства

Малета Лариса

49-53-92

 

В'ячеславівна

 

10

Голова  ЛКК

Деревянних

26-22-08

 

Ольга Анатоліївна

 

11

Головний бухгалтер

Гудкова

49-15-72

 

Ольга Володимирівна

 

 

 

12

Начальник планово-економічного відділу

Яцук

26-43-47

 

Наталія Дмитрівна

 

 

 

   

СТАЦІОНАРНА СЛУЖБА

 

1

2

3

4

 

1.       

Зав. приймальним відділенням

Берест Сергій

22-96-48

 

Романович

 

Ст. м/сестра

Тоткало

 

Ірина Василівна

 

Стіл довідок

 

49-53-92

 

2.       

Зав. терапевтичним відділенням № 1

Головченко

22-51-03

 

Наталія Іванівна

 

Ст. м/сестра

Новацька Надія

 

Володимирівна

 

3.       

Зав. терапевтичним  відділенням № 2

Степаненко Олена В’ячеславівна

49-53-66

 

Ст. м/сестра

Устенко

 

Ольга Вікторівна

 

 

Зав. ендокринологічним

Бажан

26-43-63

 

відділенням

Лариса Володимирівна

 

 

 

 

4.       

Ст.  м/сестра

Серебрякова

 

Наталія Василівна

 

5.       

Зав. неврологічним відділенням

Кручкевич Жана Петрівна

22-50-65

 
 

Ст. м/сестра

Хандусенко

 

Людмила Іванівна

 

6.       

Зав. дитячим відділенням

Богатчук

49-40-69

 

Людмила  Іллівна

 

Ст.м/сестра

Марченко Олена

 

Михайлівна

 

Міський центр охорони зору дітей та підлітків

Лимарь Наталя

 

Анатоліївна

 

7.       

Зав.  відділенням

Дундич

49-14-69

 

 

загальної хірургії

Василь Васильович

 

Ст. м/сестра

Добрянська Олена

49-14-69

 

 

Олександрівна

 

8.       

Зав. травматологічним відділенням з травмпунктом

Кокшаров Андрій

 

 

26-23-04

 

 

 

Григорович

 

 

 

Ст. м/сестра

Умарова

 

Лариса Валеріївна

 

9.       

Зав. відділення гнійної хірургії діабетичної

Гандзюк Віктор

 

 

49-53-67

 

  стопи

Михайлович

 

Ст. м/сестра

Палтко Ольга Петрівна

 
 

10.   

Міський

Миронов Євген

22-55-39

 

 

 

 

 травмпункт

Михайлович

 

Ст. м/сестра

Гурова

 

Олена Миколаївна

 

11.   

Зав. офтальмологічним відділенням

Платонова Олена

 

26-44-96

 

 

 

Іванівна

 

Ст. м/сестра

Німич

 

Ірина Іванівна

 

12.   

Зав. гінекологічним відділенням та  оперативних ендоскопічних втручань

Плохотнюк

49-42-28

 

Павло

 

Олександрович

 

Ст. м/сестра

Ясинська

 

Наталія Іванівна

 

13.   

Зав. акушерським відділенням

Ващенко

22-48-09

 

Тетяна Миколаївна

 

Ст. м/сестра

Філофеєва

 

Інна Леонідівна

 

14.   

Відділення новонароджених

 

26-22-46

 
 

Ст. м/сестра

Мартинюк

 

Наталія  Богданівна

 

15.   

Зав. відділенням  патології вагітних

Морозов

26-27-36

 

Сергій Ігорович

 

Ст. м/сестра

Пластун

 

Марина Вільямівна

 

16.   

Зав. відділенням анестезіології та інтенсивної

Фруль

22-51-13

 

терапії

Андрій

 

 

Миколайович

 

Ст. м/сестра

Сметаніна

 

Лариса Анатоліївна

 

17.   

Зав. фізіотерапевтичним відділенням

Москальова

26-43-47

 

Діна Андріївна

 

Ст. м/сестра

Гончарова

 

Наталія Миколаївна

 

18.   

Зав. рентгенологічним відділенням

Орешко

22-51-78

 

Геннадій

 

Михайлович

 

Ст. м/сестра

Моісейченко

 

Вікторія Вікторівна

 

19.   

Зав. відділенням функціональної та ультразвукової діагностики

Шевченко

22-51-78

 

Олена

 

Володимирівна

 

каб. № 5

44-37-67

 

Якубова

44-17-67

 

Ірина  Юріївна

 

 

Ст. м/сестра

Матвійчук Наталя Валеріївна

22-51-78

 

20.   

Зав. клінічною лабораторією

Шевченко Оксана Володимирівна

 

 

Ст. лаборант

Глущенко

 

Ірина Михайлівна

 

21.   

Зав. патологоанатомічним відділенням

Єфімов Геннадій

26-32-27

 

Олександрович

 

 

 

Ст. лаборант 

Суворова

 

Галина Петрівна

 

22.   

Стоматологічний кабінет

Абба

22-50-25

 

лікар-стоматолог

Ірина Віталіївна

 

 

 

 

Медсестра

Ушакова

 

Ксенія Миколаївна

 

 

  

 

 

ДОРОСЛА   ПОЛІКЛІНІКА № 1 (73000, вул. Комарова,2)

 

1

Завідуюча поліклінікою

 

26-35-20

 

Ст. м/сестра

Мосьпан

46-07-78

 

Людмила Василівна

 

Реєстратура

 

22-53-70

 

49-92-51

 

 095-2783303

 

2

Зав. відділенням ПМСД №1- терапевтичним відділенням № 1

Марченко

22-48-56

 

Лариса Дмитрівна

 

Ст. м/сестра

Щербина

 

Неоніла Григорівна

 

3

Зав. відділенням ПМСД №2-терапевтичним відділенням № 2

Малишева

22-43-83

 

Галина Борисівна

 

Ст. м/сестра

Луняка

 

Людмила Іванівна

 

4

Зав. відділенням ПМСД №3.- відділенням загальної практики сімейної медицини Комишани

Паламарчук

43-87-18

 

Віктор

 

Володимирович

 

 

 

 

 

Ст. м/сестра

Лавренчук

 

Ірина Олексіївна

 

5

Зав. неврологічним відділенням

Березняков

22-53-01

 

Олег Семенович

 

Ст. м/сестра

Таран Марина

 

Олегівна

 

6

Зав. хірургічним відділенням

Чумарін  Кирило

22-53-01

 

Олександрович

 

Ст. м/сестра

Шульженко

 

 Галина Іванівна

 

7

Зав. травматологічним відділенням

Пшеничний Юрій Афанасійович

26-23-53

 
 

Ст. м/сестра

Рослікова Наталя Миколаївна

 

8

Зав. офтальмологічним відділенням

Воробйова

 

 

Наталія Іванівна

 

Ст. м/сестра

Задорожня

 

Тетяна Миколаївна

 

9

Зав. отоларингологічним відділенням

Матяшова

26-20-30

 

Наталія Василівна

 

 

 

Ст. м/сестра

Попова

 

Лариса Петрівна

 

10

Зав. відділенням

Нахаба

26-23-53

 

профілактичних оглядів

Тетяна Павлівна

 

11

Денний стаціонар

Ванцовська

22-44-69

 

Людмила Дмитрівна

 

12

Цеховий терапевт

Сокрушаєва

22-43-83

 

Галина Іванівна

 

м/сестра

Дворниченко

 

 

Ольга Анатоліївна

 

13

Лікар-ендокринолог

Георгієва Ольга Ярославівна

26-41-30

 
 
       

 

ДОРОСЛА ПОЛІКЛІНІКА № 2 (73020, пр.Будівельників,20)

 

1

Завідуюча поліклінікою

Кирюшина

29-52-92

 

Валентина Іванівна

 

Ст. м/сестра   поліклініки  №2

Мальована

23-07-30

 

Лариса Павлівна

 

Реєстратура 

 

29-52-42

 

23.02.2028

 

095-2743033

 

2

Зав. відділенням ПМСД №4 -терапевтичним відділенням № 1

 Буренкова

23-03-52

 

Олена Анатоліївна

 

 

 

Ст. м/сестра

 

 

3

Зав. відділенням ПМСД №5 -   терапевтичним  відділенням № 2

Павелків Зіновій

29-21-72

 

Іванович

 

 

 

Ст. м/сестра

Потьомкіна

 

Галина Петрівна

 

4

Лікар-ендокринолог

Бочанова Алевтина Володимирівна

23-02-26

 

м/сестра

Федан

 

Олена В’ячеславівна

 

5.

Лабораторія

 

23-06-70

 

поліклініки №2

 

       

 

ДОРОСЛА  ПОЛІКЛІНІКА № 3 (73021, пр.Береговий,3)

 

1

Зав. поліклінікою

Кифорук

27-17-87

 

Олена Олександрівна

 

Ст. м/сестра

Картавих

27-17-87

 

Людмила  Анатоліївна

 

Реєстратура  

 

27-18-51

 

27-31-35

 

095-2853303

 

2

Відділення ПМСД №6  - відділення загальної практики - сімейної медицини

 

27-15-35

 

       

 

ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1 (73000, вул. Комарова 2)

 

1

Заступник головного лікаря з педіатричної служби

Панченко

 31-60-42

 

Людмила Миколаївна

 

Ст. м/сестра

Мазка

 

 

Інна Вікторівна

 

Реєстратура

 

31-61-06 ,
моб. 095-2733103

 

2

зав. відділенням ПМСД №7 – педіатричним відділенням  №1

Ґудзь 

 31-61-08

 

 

Віра Василівна

 

ст. медсестра  відділенням ПМСД №7 – педіатричним відділенням  №1

Чорна Людмила

 

Вікторівна 

 

3

Зав. відділенням ПМСД №8 -  педіатричним відділенням № 2

 

 

 

Ст. м/сестра  пед. від. №2

Мазур

 

Світлана Юріївна

 

       

 

ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 2 (73020,пр. Будівельників,20)

 

1

Зав. дитячою поліклінікою

Берест  Олена

29-01-30

 

Дмитрівна

 

Ст. м/сестра

Деркач

23-06-62

 

Людмила Василівна

 

Реєстратура

 

29-71-52

 

066-7941695

 

2

Зав. відділенням ПМСД №9 -

Неупокоєва Ірина Йосипівна

23124

 

 педіатричним відділенням  № 1

 

 

 

Ст. м/сестра   пед. від.№1

Галащенко Оксана Василівна

 

 

3

Зав. відділенням ПМСД № 10 -  педіатричним відділенням №2

 

23-05-68

 
 
 

Ст. м/сестра   пед. від.№2

Шум Тетяна Іванівна

 

       

 

ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 3 (73021,пр. Береговий,3)

 

1

Зав. дитячою поліклінікою

Литвиненко

27-31-34

 

 Олена Іванівна

 

2

Ст. м/сестра

Гриценко Леся Василівна

 

3

Реєстратура

 

27-16-13

 

095-2853303

 

       

 

ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ (73020,вул. Димитрова,146)

 

1

В.о. завідуючої

Гаран Наталія

29-71-93

 

Вікторівна

 

В.о. старшої акушерки

Бялик Валентина

29-71-93

 

Вікторівна

 

2

Реєстратура

 

29-42-82

 
 
       

 

ВІДДІЛЕННЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ З ДЕННИМ СТАЦІОНАРОМ ПОЛІКЛІНІКИ №2

 

1

Завідуюча

Тарасова

 

 

Світлана

 

Михайлівна

 

Ст. м/сестра

 Кокшарова Олеся

 

Ярославівна

 

       

 

АПТЕЧНИЙ ПУНКТ

 

1

Ст. м/сестра

Страджу

26-41-40

 

Світлана Миколаївна

 

       

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ

 

1

Зав. відділом

Діасамідзе

26-31-06

 

Тамара Михайлівна

 

2

Лікар-методист

Курдіна

 

Тетяна Валеріївна

 

3

Медреєстратор відділу

Русол Тетяна Павлівна

 
 

4

Бібліотекар

Антоненко

22-50-25

 

Світлана Валентинівна

 

       

 

КАБІНЕТ ОБЛІКУ ТА МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ

 

1

Медреєстратори:

Луніна Галина

26-31-06

 

- стаціонару

Дмитрівна

 

2

- поліклініки

Форкаш Світлана Вікторівна

22-51-87

 
 
       

 

ВІДДІЛ  КАДРІВ

 

1.

Інспектори:

Берещенко

26-32-41

 

Людмила Павлівна

 

Ільїна

 

Ганна Андріївна

 

Ковтун Світлана

 

Миколаївна

 

2         

  Юрисконсульт

Кирницька Марія

 

 Миколаївна

 

       

 

БУХГАЛТЕРІЯ

 

1

Матеріальний  відділ

 

26-44-66

 
 
 

Розрахунковий відділ

 

 

       

 

ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ

 

1

Економісти

 

26-43-47

 

       

 

       

 

ТЕХНІЧНО – ГОСПОДАРСЬКА СЛУЖБА

 

1

Технік з експлуатації газового устаткування служби газового забезпечення та посудин високого тиску

Агарков

26-51-86

 

Віктор Миколайович

 

2

Провідний інженер з охорони праці

Шаповалова

26-28-82

 

Лариса Яківна

 

3

Технік з ремонту та обслуговування меделектронної техніки служби ремонту та обслуговування медико-тех- нологічного обладнання

Поліщук  Павло

22-51-87

 

Михайлович

 

4

Диспетчер служби енергоресурсного забезпечення

Куликовська

26-51-86

 

Зоя Гарипуллівна

 

5

Сестра –господиня служби енергоресурсного забезпечення

Камишан Тетяна

26-51-86

 

Володимирівна

 

6

Комірник

Горелікова

26-44-47

 

Лариса  Володимирівна

 

7

Керівник  харчоблоку

Кондратьєва Ганна

49-41-68

 

Михайлівна

 

8

Механік гаража

Мартюк Володимир

26-32-93

 

Тимофійович

 

9

Диспетчер гаража

Новохацька

26-32-93

 

Ольга Михайлівна

 

10

Старший електромонтер

Гавриляк

26-44-47

 

Іван Васильович

 

11

Старший  слюсар сантехнік

Бородій Віктор

26-44-47

 

Михайлович

 

12

Експедитор з матеріально-технічного забезпечення

Антоненко Людмила Пантелеївна

26-35-77

 

Про лікарню