Телефонний довідник

з/п

Посада

 

Прізвище, ім’я,  по батькові

№ телефону службовий

1

2

3

4

 

                     АДМІНІСТРАЦІЯ

1

Головний лікар

Ремига

Леонід 

Тимофійович

22-38-48

42-47-76

2

Приймальна

 Дашкевич

 Олександра

Андріївна

49-09-90

22-38-48

Факс

3

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

Пшенична 

Світлана 

Василівна

26-35-20

4

Заступник головного лікаря з стаціонарної медичної допомоги

Миронов
Євгеній
Михайлович 

22-49-21

5

Заступник головного лікаря з педіатричної служби

Панченко

Людмила

Миколаївна

31-60-42

 

6

 

Заступник головного лікаря з техніко-господарських питань

Барзій

Зара Архипівна

 

26-34-58

 

7

Заступник головного лікаря з  організації платних  послуг та ресурсного забезпечення

Куриленко

Тетяна Олексіївна

26-43-47

8

Заступник головного лікаря з організаційно-аналітичної та кадрової роботи 

Мартюк 

Людмила

Віталіївна

32-84-21

9

Заступник головного лікаря з медсестринства

Малета

Лариса

В'ячеславівна

49-53-92

10

Голова  ЛКК

 

Деревянних 

Ольга Анатоліївна 

26-22-08

 

11

Головний бухгалтер

 

Гудкова

Ольга

Володимирівна

 

49-15-72

 

12

Заступник головного бухгалтера з економічних питань

Яцук

Наталія Дмитрівна

 

26-43-47

 

13

Провідний юристконсульт

Дерконос

 Марія Миколаївна

 

14

 

 

Провідний спеціаліст з цивільного захисту

Ткаченко Борис Борисович

22-51-87

 

 

                  СТАЦІОНАРНА СЛУЖБА

 

1

 

2

 

3

 

4

 

Зав. приймальним відділенням

Берест

Сергій

Романович

 

22-96-48

Ст. м/сестра

Тоткало

Ірина Василівна

Стіл довідок

 

49-53-92

 

Зав. терапевтичним відділенням № 1

Головченко

Наталія Іванівна

 

49-53-68

Ст. м/сестра

Новацька Надія

Володимирівна

 

Зав. терапевтичним  відділенням № 2

Степаненко

Олена В'ячеславівна

 

22-51-03

Ст. м/сестра

Устенко

Ольга Вікторівна

 

Зав. ендокринологічним

відділенням

Бажан

Лариса

Володимирівна

 

49-53-66

 

 

Ст.  м/сестра

Серебрякова

Наталія Василівна

 

Зав. неврологічним відділенням

Кручкевич

Жана Петрівна

 

22-50-65

 

Ст. м/сестра

Хандусенко

Людмила Іванівна

 

Зав. дитячим відділенням

Богатчук 

Людмила  Іллівна

 

 

 

49-40-69

Ст.м/сестра

Марченко

Олена

Михайлівна

Міський центр охорони зору дітей та підлітків

Лимарь

Наталя

Анатоліївна 

 

Зав.  відділенням

загальної хірургії

Дундич

Василь Васильович

49-14-69

 

Ст. м/сестра

Добрянська Олена

Олександрівна

49-14-69

 

Зав. травматологічним відділенням з травмпунктом

Кокшаров

Андрій 

Григорович

 

 

26-23-04

 

Ст. м/сестра

 

Умарова

Лариса Валеріївна

 

Зав. відділення гнійної хірургії діабетичної стопи

Гандзюк

Віктор

Михайлович

 

 

49-53-67

Ст. м/сестра

Палтко

Ольга Петрівна

 

Міський

 травмпункт

 

22-55-39

Ст. м/сестра

Гурова

Олена Миколаївна

 

Зав. офтальмологічним відділенням

Платонова

Олена Іванівна 

 

26-44-96

В.о. ст. м/сестри

Назарова

Галина Анатоліївна

 

Зав. гінекологічним відділенням та  оперативних ендоскопічних втручань

Плохотнюк

Павло

Олександрович

 

 

 

49-42-28

 

Ст. м/сестра

Ясинська

Наталія Іванівна

 

Зав. акушерським відділенням

Ващенко

Тетяна Миколаївна

 

 

22-48-09

Ст. м/сестра

Філофеєва

Інна Леонідівна

 

Зав. відділення новонароджених

Савіч

Тетяна

Валентинівна

 

26-22-46

 

Ст. м/сестра

Мартинюк

Наталія  Богданівна

 

Зав. відділенням анестезіології та інтенсивної терапії

Фруль

 Андрій

Миколайович

 

 

 

22-51-13

 

Ст. м/сестра

Сметаніна

Лариса Анатоліївна

 

Зав. фізіотерапевтичним відділенням

Москальова

Діна Андріївна

 

 

26-43-47

Ст. м/сестра

Гончарова

Наталія Миколаївна

 

В.о.зав. рентгенологічним відділенням

 Чеботарев

Олександр

 Едуардович

 

 

22-51-78

 

Ст. м/сестра

 

Моїсейченко

Вікторія Вікторівна

 

 

Зав. відділенням функціональної та ультразвукової діагностики

Шевченко

Олена

Володимирівна

22-51-78

 

 

Ст. м/сестра

Матвійчук

Наталя Валеріївна

 

22-51-78

 

Зав. клініко-діагностичною  лабораторією

 

Глущенко

Ірина Михайлівна

 

 

49-40-88

 

В.о. старшого лаборанта

Кривич

Ірина

Володимирівна

 

Зав. патологоанатомічним відділенням

Єфімов

Геннадій

Олександрович

 

 

 

26-32-27

 

Ст. лаборант 

Суворова

Галина Петрівна

 

Стоматологічний кабінет лікар-стоматолог

Абба

Ірина Віталіївна

 

 

22-50-25

 

 

Медсестра 

Ушакова

Ксенія Миколаївна

           

 

 

                       ДОРОСЛА   ПОЛІКЛІНІКА № 1 (73000, вул. Комарова,2)

1

Завідуюча поліклінікою

Пшенична 

Світлана 

Василівна

 

Ст. м/сестра

 

Мосьпан

Людмила

Василівна

46-07-78

Реєстратура

 

32-84-38

2

Зав. відділенням ПМД №1

Марченко

Лариса Дмитрівна

 

 

22-48-56

Ст. м/сестра

Щербина

Неоніла Григорівна

3

Зав. відділенням ПМД №2

Малишева

Галина Борисівна

 

22-43-83

Ст. м/сестра

Рябчукова

Інна Олексіївна

4

Зав. відділенням ПМД №3

(Комишани)

Паламарчук 

Віктор

Володимирович

 

 

 

43-87-18

Ст. м/сестра

 

Лавренчук

Ірина Олексіївна

5

Зав. неврологічним відділенням

Березняков

Олег Семенович

 

22-53-01

Ст. м/сестра 

Таран

Марина

Олегівна

6

Зав. хірургічним відділенням

Чумарін 

Кирило

Олександрович 

 

22-53-01

Ст. м/сестра 

Шульженко

 Галина Іванівна

7

Зав. офтальмологічним відділенням

Воробйова

Наталія Іванівна

 

 

46-07-82

Ст. м/сестра

Задорожня

Тетяна Миколаївна

8

Зав. отоларингологічним відділенням

Матяшова

Наталія Василівна

 

 

26-20-30

 

Ст. м/сестра 

Попова

Лариса Петрівна

9

Зав. відділенням

профілактичних оглядів та медичних послуг

Нахаба

Тетяна Павлівна

 

 

26-23-53

 

Ст. м/сестра 

Рослікова

Наталя Миколаївна

10

Денний стаціонар

Ванцовська

Людмила

Дмитрівна

22-44-69

11

Цеховий терапевт

Сокрушаєва

Галина Іванівна

 

22-43-83

м/сестра

Дворниченко

Ольга Анатоліївна

12

Лікар-ендокринолог

Георгієва

Ольга Ярославівна

 

26-41-30

                                          

               ДОРОСЛА ПОЛІКЛІНІКА № 2

                 (73020, пр.Будівельників,20)

1

Завідуюча поліклінікою

Кирюшина

Валентина Іванівна

29-52-92

 

Ст. м/сестра   поліклініки  №2

Мальована

Лариса Павлівна

23-07-30

Реєстратура  

 

29-52-42

23-02-28

2

Зав. відділенням ПМД №4

 

23-03-52

Ст. м/сестра 

 

3

Зав. відділенням ПМД №5

Павелків

Зіновій

Іванович

 

 

29-21-72

 

Ст. м/сестра 

Потьомкіна

Галина Петрівна

4

Лікар-ендокринолог

Чайковська

Ірина Сергіївна

 

23-02-26

М/сестра

Федай

Олена В’ячеславівна

5

Лабораторія

поліклініки №2

 

23-19-39

6

Кабінет               «Довіра»

Павел

Галина       

Вдимівна

 

23-06-70

М/сестра

Маршалік

Лілія    Атонівна

 

    ПОЛІКЛІНІКА № 3 (73021, пр.Береговий,3)

 

1

Завідувачка відділення  лікар загальної практики сімейний лікар ПМД №6  

Кифорук

Олена

Олександрівна

27-17-87

Ст. сестра медична –загальної практики сімейна медсестра ПМД № 6

Картавих

Людмила

Анатоліївна

27-17-87

Реєстратура   

 

27-18-51

2

Зав. відділенням ПМД №11

Литвиненко

 Олена Іванівна

27-31-34

 

 

Ст. м/сестра відділення ПМД №11

Гриценко

Леся Василівна

 

Реєстратура

 

27-16-13

         

 

ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1 (73000, вул. Комарова,2)

 

1

Завідуюча поліклінікою

Панченко

Людмила Миколаївна

31-60-42

 

Ст. м/сестра поліклініки 

Мазка

Інна Вікторівна

 

 
 

Реєстратура

 

31-61-06

 

2

Зав. відділенням ПМД №7

Гудзь

Віра Василівна

 

 

31-61-08

 

Ст. м/сестра  ПМД №7

Мазур

Світлана Юріївна

 

3

Зав. відділенням ПМД №8

 

 

 

Ст. м/сестра  ПМД №8

 

 

4

Кабінет інфекційних захворювань

 

31-61-07

 

 

ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 2 (73020,пр. Будівельників,20)

 

 

1

Зав. дитячою поліклінікою

Берест 

Олена Дмитрівна

29-01-30

 

Ст. м/сестра 

Деркач

Людмила Василівна

23-06-62

 

Реєстратура

 

29-71-52

 

2

Зав. відділенням ПМСД №9

 

Неупокоєва

Ірина Йосипівна

 

 

23-04-63

 

Ст. м/сестра   пед. від.№1

Галащенко

Оксана Василівна

 

 

             

 

                                                                    

         ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ (73000, вул. Комарова,2)

 

1

Завідуюча

Рябоконь

Анастасія

Олексіївна

26-43-63

Старша         акушерка

Павлишена

Антоніна 

Анатоліївна

26-43-63

2

Реєстратура

 

 

 

26-44-27

0954340435

 

 

        ВІДДІЛЕННЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ

        З ДЕННИМ СТАЦІОНАРОМ ПОЛІКЛІНІКИ №2

 

1

 

Завідуюча

Тарасова

Світлана

Михайлівна

 

 

 

 

Ст. м/сестра

 Кокшарова

Олеся Ярославівна

 

                                 АПТЕЧНИЙ ПУНКТ

 

1

 

Ст. м/сестра

Страджу

Світлана

Миколаївна

26-41-40

 

 

 

1

Завідуюча  відділом

Діасамідзе

Тамара Михайлівна

32-84-25

 

2

 

Медреєстратор відділу

Русол

Тетяна Павлівна

32-84-22

 

1

Медреєстратори:

- стаціонару

 

- поліклініки

Луніна

Галина Дмитрівна

 

 

Форкаш

Світлана

Вікторівна

32-84-25

 
 

                                                               

                                     ВІДДІЛ  КАДРІВ

 

1

 

Інспектори:

 

Берещенко

Людмила Павлівна

32-84-24

 

 

 

 

Ільїна

Ганна Андріївна

 

Ковтун

Світлана

Миколаївна

32-84-23

 

Максимова

Тетяна Юріївна 

 

 

1

Матеріальний  відділ

 

 

26-44-66

 

 

 

Розрахунковий відділ

 

1

Економісти

 

26-43-47

                                                                                             

                                            

                     ТЕХНІЧНО – ГОСПОДАРСЬКА СЛУЖБА

1

 

Технік з експлуатації газового устаткування служби газового забезпечення та посудин високого тиску

Агарков

 Віктор

Миколайович

26-31-06

2

 

Провідний інженер з охорони праці

Шаповалова 

Лариса Яківна

26-28-82

3

Технік з ремонту та обслуговування меделектронної техніки служби ремонту та обслуговування медико-технологічного обладнання

Пеліщук  Павло

Михайлович

26-32-41

4

Диспетчер служби енергоресурсного забезпечення

Куликовська

Зоя Гарипуллівна

26-51-86

5

Сестра –господиня служби енергоресурсного забезпечення

Заїченко Любов

Леонідівна

26-31-06

6

Комірник

Горелікова

Лариса

Володимирівна

26-28-82

7

Керівник  харчоблоку

Кондратьєва Ганна

Михайлівна

49-41-68

8

Механік гаража

Мартюк Володимир Тимофійович

49-41-68

9

Диспетчер гаража

Новохацька

Ольга Михайлівна

49-41-68

10

Старший електромонтер

Гавриляк

Іван Васильович

26-44-47

11

Старший  слюсар сантехнік

Бородій Віктор

Михайлович

26-44-47

12

Експедитор з матеріально-технічного забезпечення

Камишан Тетяна

Володимирівна

26-28-82

13

Сестра-господиня

Козкіна Наталя Павлівна

26-51-86

14

Інженер

Горохов Сергій Юрійович

26-31-06

15

Інженер

Резнік Тетяна Вікторівна

26-31-06

16

Інженер

Фокін Вячеслав Олександрович

26-31-06

17

Технік з ремонту мед. обладнання

Благой Сергій Анатолійович

 

18

Інженер

Трушевська Неля Володимирівна

22-51-87

19

Інженер-метролог

Монастирська Ольга Самойлівна

22-51-87

 

   

21

Костелянка

Чумаченко Ольга Павловна

 

                                                                 

                        ЗАГАЛЬНОЛІКАРНЯНИЙ ПЕРСОНАЛ

 

1

Старша медична сестра

Пластун Марина Вільямівна

 

 

        

 

Про лікарню