Рентгенологічне відділення

Рентгенологічна служба лікарні ім. А. і О. Тропіних працює цілодобово. Відділення оснащене сучасним, в тому числі цифровим, рентгендіагностичним обладнанням, яке дозволяє виконувати весь спектр діагностичних досліджень. 

 

У 90% випадків різної патології (особливо при захворюваннях легень, кістково-м’язової системи та травмах) рентгенологічний метод є основним, за допомогою якого виставляється діагноз.

Профілактичні рентгенологічні обстеження дають можливість виявити патологію на ранніх стадіях захворювання та при малих формах клінічних симптомів.

До складу рентгенологічного відділення входять:

  • шість рентгендіагностичних кабінетів,
  • два флюорографічні кабінети,
  • мамографічний кабінет,
  • п’ять пересувних палатних апаратів.

 

Рентгендіагностичні та флюорографічні кабінети відділення знаходяться:

  • в стаціонарному корпусі,
  • травмпункті,
  • поліклініці №1 (вул. Комарова,2),
  • поліклініці №2 (пр. Будівельників,20),
  • поліклініці №3 (пр. Береговий,3).

 

Рентгенкабінет, який розташований в стаціонарі, оснащено сучасним цифровим рентгендіагностичним комплексом «КРЦД – 03 - Альфа» (Країна-виробник Корея), на якому проводяться рентгендіагностичні обстеження органів грудної порожнини, органів черевної порожнини, рентгенологічні обстеження нирок, жовчо-вивідних та сечо-вивідних шляхів, шлунку та кишковника.

 

Рентгенкабінет травматологічного пункту оснащений новим рентгенапаратом Opera RT 20 (Країна-виробник Італія) та призначений для обстеження суглобно-кісткової системи.

 

Це компактний рентгенографічний апарат з інноваційними характеристиками, а саме: легкость в експлуатації, швидкість проведення обстеження, забезпечення комфорту пацієнта, незначні габарити. 

Обладнання дозволяє швидко та якісно провести рентгенографічне обстеження на каталці пацієнтів у тяжкому стані або з обмеженими можливостями пересування одночасно в двох проекціях. Пропускна здатність 60 плівок в годину. Час, необхідний для отримання готового сухого знімку, не більше 3 хв.

Максимальне навантаження на стіл 180 кг, що збільшує ресурс експлуатації апарату та обстеження пацієнтів з великою вагою.

Конструкція апарату дозволяє значно зменшити променеве навантаження на пацієнта та забезпечує повний та швидкій доступ до всіх анатомічних частин тіла з будь-якого боку без переміщення пацієнта. 

 

Флюорографічні кабінети поліклінік №1 та №2 оснащено новими цифровими флюорографами 12Ф9 Україна ( Харків), на яких проводяться скринінгові флюорографічні обстеження населення району на виявлення туберкульозу та новоутворень легень.

 

У мамографічному кабінеті, розташованому у поліклініці №2, працює цифровий мамограф (Країна-виробник Китай), за допомогою якого проводиться скринінгова мамографія, спрямована на раннє виявлення ракових пухлин, доброякісних новоутворень та інших патологічних станів. Дана методика дозволяє своєчасно розпізнати патологічні зміни в молочних залозах більш ніж у 95% випадків. Вона дає можливість виявлення відносно ранніх форм раку молочної залози, включаючи мінімальні (менш 1 см.) Така діагностика покращую прогноз, коли лікування може бути найбільш ефективним, і збільшую відсоток органозберігаючих операцій.

 

Лікарі та рентгенолаборанти відділення мають великий досвід обстеження ургентних хворих у важкому стані, а також постраждалих з травмами. Їх обстеження вимагає особливої уваги, швидкості дій, застосування щадних методик і режиму діагностики.   

Лікарі відділення:

Завідуючий рентгенологічним відділенням 
Чеботарьов Олександр Едуардович, лікар-рентгенолог першої категорії. 

 

Лікарі:

Парамонова Євгенія Юріївна; 

Безкровная Наталія Олександрівна;

 

Тисяк Олег Мар’янович.

 

Старший рентгенлаборант 
Моісейченко Вікторія Вікторівна.

 

 

Режим роботи:

Рентгенкабінет стаціонару – понеділок - п'ятниця: з 8.00 до 15.00.

Поліклініка №1, рентгенкабінет № 32 – понеділок - п'ятниця: з 8.00 до 13.00.

Поліклініка №1, рентгенкабінет № 35 (флюорографія) – понеділок - п'ятниця: з 8.00 до 15.00.

Поліклініка №2, рентгенкабінет №403 – понеділок - п'ятниця: з 8.00 до 13.00.

Рентгенкабінет у травматологічному пункті працює цілодобово.

 

 

 

Телефон відділення: (0552) 22-51-78,
завідуючий   відділенням Чеботарьов Олександр Едуардович  моб.: 0950054224

 

Про лікарню

Стаціонарна служба