Дитячі поліклініки

 

 

Дитяча поліклініка №1

 

Дитяча поліклініка №1

 

№ з/п

П.І.Б.

лікаря

Посада

Каб.

Понеділок

15.04.19

Вівторок

16.04.19

Середа

17.0419

Четвер

18.04.19

П’ятниця

19.04.19

Субота

20.04.19

 

Ґудзь

Віра Василівна

Зав. педіатричн. відділення №1

6

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-12.00

 

Пархоменко

Євгенія Василівна

Лікар педіатр дільничний

4

12.00-16.30

12.00-16.30

08.30-13.00

09.00-13.30

08.30-13.00

-

 

Ларіна

Любов Яківна

Лікар педіатр дільничний

7

08.00-12.30

08.00-12.30

13.30-18.00

09.00-13.30

11.30-16.00

-

 

Рубан

Віра Іванівна

Лікар педіатр дільничний

2

08.00-12.30

08.00-12.30

08.00-12.30

13.00-17.00

13.30-18.00

-

 

Бєрдова

Вікторія Сергіївна

Лікар педіатр дільничний

12

08.00-12.30

08.00-12.30

11.30-16.00

13.30-18.00

08.00-12.30

-

 

Голеня

Ліма Іванівна

Лікар педіатр дільничний

17

13.30-18.00

11.30-16.00

08.00-12.30

09.00-13.30

08.00-12.30

08.00-11.00

 

Левицька Ганна Володимирівна

Лікар педіатр дільничний

2

12.30-17.00

13.30-18.00

12.30-17.00

09.00-13.00

08.00-12.30

11.00-14.00

 

Ганенко Наталя Олександрівна

Лікар педіатр дільничний

16

08.30-13.00

08.00-12.30

11.30-16.00

09.00-13.30

08.00-12.30

-

 

Панів

Лариса Миколаївна

Лікар хірург дитячий

9

08.00-15.00

-

профогляд

08.00-15.00

-

-

 

Авдоніна Оксана Ярославівна

Лікар невролог дитячий

3

-

08.00-15.00

профогляд

08.00-15.00

-

-

 

Хвастов Віталій Володимирович

Лікар офтальмолог дитячий

5

08.00-14.00

08.00-14.00

профогляд

08.00-14.00

-

-

 

Чурсіна Анжела Миколаївна

Лікар отоларинголог дитячий

10

відпустка

відпустка

відпустка

09.00-13.00

09.00-13.00

-

 

Деревяних

Ольга Анатоліївна

Лікар нефролог дитячий

16

13.45-16.00

-

-

-

13.45-16.00

-

 

Григор’єва Наталя Іванівна

Лікар акушер-гінеколог дитячого та підліткового віку

6

жін. конс.

-

14.00-16.00

-

-

-

-

 

Коробова Тетяна Олексіївна

Лікар ендокринолог дитячий

3

14.00-16.00

-

-

-

-

-

 

Челяк Вікторія Олександрівна

Лікар інфекціоніст дитячий

19

-

-

-

-

-

08.30-10.00

 

Дитяча поліклініка №2

 

Дитяча поліклініка №2

 

№ з/п

П.І.Б.

лікаря

Посада

Каб.

Понеділок

15.04.19

Вівторок

16.04.19

Середа

17.0419

Четвер

18.04.19

П’ятниця

19.04.19

Субота

20.04.19

 

Берест

Олена Дмитрівна

Завідуюча дит. поліклінікою

220

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-13.00

 

Неупокоєва

Ірина Йосипівна

Зав. педіатричн. відділення №1

104

12.00-16.00

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

08.00-12.00

-

 

Кібальникова Світлана Миколаївна

Лікар педіатр дільничний

216

08.00-12.30

13.30-18.00

08.00-12.30

08.00-12.30

12.00-16.30

-

 

Ільницька  Тетяна  Петрівна

Лікар педіатр дільничний

301

13.30-18.00

08.00-12.30

12.00-16.30

08.00-12.30

08.00-12.30

-

 

Гальченко Наталя Миколаївна

Лікар педіатр дільничний

217

12.00-16.30

08.00-12.30

13.30-18.00

08.00-12.30

08.00-12.30

-

 

Прозора Надія Володимирівна

Лікар педіатр дільничний

301

курси

курси

курси

курси

курси

08.00-11.00

 

Федорус Наталія Ігорівна

Лікар педіатр дільничний

217

08.00-12.30

08.00-12.30

08.00-12.30

13.30-18.00

08.00-12.30

11.00-14.00

 

Істратова Наталя Євгенівна

Лікар педіатр дільничний

216

08.00-12.30

13.30-18.00

08.00-12.30

12.00-16.30

08.00-12.30

10.00-13.00

 

Гусевик  Любов  Іванівна

Лікар педіатр дільничний

301

08.00-12.30

12.00-16.30

08.00-12.30

08.00-12.30

13.30-18.00

-

 

Жукова Світлана Володимирівна

Лікар офтальмолог дитячий

203

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

-

 

Чубенко Олена Юріївна

Лікар невролог дитячий

302

08.00-14.00

08.00-14.00

-

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-12.00

 

Чаклярова Ольга Владиславівна

Психолог

108

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

-

 

Панів Лариса Миколаївна

Лікар хірург дитячий

119

-

08.30-14.00

-

-

профогляд

-

 

Дитяча поліклініка №3

 

 Дитяча поліклініка №3

№ з/п

П.І.Б.

лікаря

Посада

Каб.

Понеділок

15.04.19

Вівторок

16.04.19

Середа

17.0419

Четвер

18.04.19

П’ятниця

19.04.19

Субота

20.04.19

 

Литвиненко

Олена Іванівна

Завідуюча

ПМД №11

1

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-12.00

 

Мамбик

Тетяна Сергіївна

Лікар ЗПСМ

7

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

відпустка

 

Настич

Марія Анатоліївна

Лікар ЗПСМ

9

курси

курси

Курси

16.00-18.00

курси

курси

курси

 

Туманова Валентина Миколаївна

Лікар ЗПСМ

2

13.00-18.00

08.00-13.00

12.00-16.00

08.00-13.00

13.00-18.00

08.00-10.00

 

Миколенко Тетяна Іванівна

Лікар-педіатр

7

08.00-13.00

13.00-18.00

08.00-12.00

13.00-18.00

08.00-12.00

-

 

Чубенко

Олена Юріївна

Лікар-невролог дитячий

6

-

-

08.00-13.00

-

-

-

 

Хвастов Віталій Володимирович

Лікар-офтальмолог дитячий

21

-

-

-

-

профогляд

-

Про лікарню