Відділення функціональної та ультразвукової діагностики

 

Місцезнаходження : 73000, м. Херсон, вул. Комарова,2

 

Відділення функціональної та ультразвукової діагностики розташоване на базі  стаціонару лікарні.  У 1977 році його очолила Лівшиц Л.Ю. Великий внесок у роботу відділення зробила Копич В.С. З 1995 року керує відділенням лікар  вищої категорії Агеєнко Олена Володимирівна.

У відділенні виконується 16 методик функціональної  діагностики. Основні з них  наступні:

 • Для оцінки стану серцево-судинної системи проводять електрокардіографію, реовазографію, ехокардіоскопію,велоергометрію.
 • Для оцінки функції дихання використовують спірографію.
 • Стан нервової  системи досліджують за допомогою  ехоенцефалографії, електроенцефалографії, реонцефалографії.

 

 

Ультразвукові дослідження проводяться по 25 методикам.

Наші кабінети оснащені сучасним ультразвуковим сканером компанії TOSHIBA  та єдиною в Херсоні системою експертного класу ALOKA альфа 10.  Системи ідеально забезпечують дослідження внутрішніх органів, серцево-судинної системи, щитоподібної залози, лімфатичних вузлів та інших органів.

Ультразвукове дослідження (УЗД) на сьогоднішній день не має протипоказань. Це безболісний, високоефективний метод дослідження захворювань у дорослих та дітей.

УЗД на апаратах експертного класу дозволяє візуалізувати найдрібніші деталі, побачити найменші структурні зміни в органах та системах.

УЗ-дослідження вагітних дозволяє не тільки дослідити розвиток плода, а й виявити вади, визначити стать Вашої майбутньої дитини, отримати першу «фотографію» у Ваш дитячий альбом .

УЗ-дослідження вагітних з абдомінальним або трансвагінальним доступом для обстеження органів малого тазу, органів черевної порожнини, молочної та щитовидної залоз, пренатальної діагностики у всі терміни вагітності, доплерографії судин плоду та маткової артерії.

Ми допоможемо Вам якісно обстежитись, уточнити діагноз, визначитись зі станом організму. Вам нададуть допомогу спеціалісти високого класу з великим стажем та досвідом роботи. У нас можна провести ультразвукову діагностику:

 • Органів черевної порожнини (печінки, підшлункової залози, шлунка, селезінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, кишечника).
 • Нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура.
 • Жіночої статевої сфери.  
 • Чоловічої статевої сфери.
 • Щитовидної, паращитовидної, слюнних, молочних залоз, очних яблук.
 • М’язево-суглубового апарату.
 • Шкіри, підшкірної клітковини, лімфовузлів.
 • Обстеження серця (доплерехокардіографія).
 • Обстеження судин верхніх та нижніх кінцівок,судин головного мозку та шиї. 

Обстеження проводиться з використанням усіх видів кольорової та імпульсної доплерографії, що дозволяє оцінювати структуру та розміри органів, патологічних утворень та тік крові в них, за допомогою черезшкірних та порожнинних датчиків на апараті професійного класу 

Дослідження проводять лікарі першої та вищої категорії.

Здійснено майже 64 тис. ультразвукових дослідження.

Контакти

м.Херсон, вул.Комарова 2 (стаціонарний корпус, 1поверх)

час роботи:

понеділок-п’ятниця з 8.00 до 16.00. суббота з 8.00до 12.00.

телефон для довідок:

44-37-67,  22-51-78

 

 

 

 

Про лікарню