Поліклініка №2

Місцезнаходження: м. Херсон, просп. Будівельників 20

Головна установа: КЗ "Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних"

 

          Нове приміщення поліклініки №2  КЗ „Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних” було відкрито у  1987 році для надання медичної допомоги населенню Шуменського мікрорайону загальною чисельністю 40 тисяч осіб і розрахована на 600 відвідувань в день.

 

          З 01. 11. 2004 року  очолює поліклініку №2 Кирюшина Валентина Іванівна,  лікар вищої категорії.

 

 Контактний телефон  29-52-92, 0952743033

 

         Старша медична сестра  поліклініки №2, Мальована Лариса Павлівна, займає посаду з 1995 року, має вищу кваліфікаційну категорію.

 

 Робота поліклініки організована за дільничним принципом. Сформовані 22 терапевтичні дільниці з середньою чисельністю населення 1760 осіб, об’єднані в два відділення  первинної медико-санітарної допомоги , по 11 дільниць у кожному.

 

Крім того, кваліфіковану медичну допомогу населенню району надають  2 лікаря-хірурга, 2 лікаря-отоларинголога,  лікарі невропатолог, травматолог, офтальмолог, уролог, мамолог.

 

 В поліклініці функціонує також рентгенкабінет, кабінет флюорографічного обстеження населення,  лабораторія, оглядовий кабінет, ЦСО, кабінет функціональних досліджень, долікарського прийому, щеплень, фізіотерапії, ЛФК, парафінотерапії, маніпуляційний кабінет та денний стаціонар на 10 ліжок.  

 

Діяльність поліклініки спрямована на покращення якості лікувально-діагностичного процесу, подальший розвиток стаціонарзамінних форм лікування хворих, профілактику інфекційних захворювань (туберкульозу, ВІЛ-СНІДу, сифілісу), раннє виявлення захворювань, що призводять до тимчасової та стійкої втрати працездатності, передчасної смерті (онкозахворювання,ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет). 

 

Під наглядом лікарів знаходиться 8967 осіб пенсійного віку, 1085 ветеранів Великої Вітчизняної війни, серед яких 152 – інваліди війни, 100 осіб, що мають статус ліквідатора аварії на ЧАЕС. Щоденно до лікарів поліклініки звертається біля 1000 пацієнтів. Вдома обслуговується від 200 до 220 викликів.

 

 

Про лікарню