Поліклініка №2

Поліклініка №2 є структурним підрозділом Комунального некомерційного підприємства "Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних" Херсонської міської ради.

Організація та розвиток поліклініки № 2 пов’язані з будівництвом та  бурхливим розвитком основного промислового  підприємства Шуменського мікрорайону – Херсонського нафтопереробного заводу.

В зв’язку із ростом промислових потужностей заводу  та забудовою району кількість населення   інтенсивно зростала. Для задоволення потреб населення району в  доступній та кваліфікованій лікувально-профілактичній  допомозі  7.07.1987 року була здана в експлуатацію сучасна споруда поліклініки №2,  яка на сьогоднішній день обслуговує населення загальною чисельністю більше 40 тисяч осіб і розрахована на 600 відвідувань в день.

 

З  01.11.2004 року  поліклініку очолює Кирюшина В. І., лікар вищої категорії.

 

Старша медична сестра поліклініки Мальована Л. П., працює на цій посаді  з 1995 року, має вищу кваліфікаційну категорію.

 

 Робота поліклініки організована за дільничним та сімейним принципами. Сформовані 22 дільниці з середньою чисельністю населення 1760 осіб, об’єднані в два відділення ПМСД, по 11 дільниць у кожному.

 

 

Поліклініка забезпечує  для мешканців Шуменського мікрорайону також  амбулаторний прийом фахівців за профілем:

  • хірургія
  • травматологія
  • урологія
  • неврологія
  • отоларингологія
  • офтальмологія
  • кардіологія
  • ендокринологія
  • гастроентерологія

 

Поліклініка має весь комплекс діагностичних, лікувальних  та кадрових можливостей для надання якісної медичної допомоги на першому етапі діагностичного пошуку.

В поліклініці функціонує маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень, кабінет долікарського прийому, кабінет забору мокротиння, амбулаторно контрольованого лікування, кабінет функціональної діагностики, ЦСО. 

 
 

Для надання необхідної медичної допомоги  пацієнтам, які не потребують цілодобового медичного спостереження, в поліклініці організовано денний стаціонар на 10 ліжок.

З метою раннього виявлення туберкульозу, онкологічних захворювань та інших патологічних станів в поліклініці функціонує рентгенкабінет  та кабінет флюорографічних обстежень, оснащений сучасним цифровим флюорографом.

Флюорографічне обстеження проводиться безкоштовно!

 

З  7.05.2018 року  в поліклініці почав працювати сучасний цифровий компьютерний  мамограф, придбаний за кошти міського бюджету.

 

З допомогою даного апарату проводиться скринінгове обстеження  жінок з метою раннього виявлення  злоякісних новоутворень та інших патологічних станів, що дасть можливість забезпечити своєчасне лікування.

Мешканкам міста обстеження проводиться безкоштовно!

        У поліклініці функціонує фізіотерапевтичних кабінет, в якому пацієнти можуть отримувати такі методи лікування: гальванізація, імпульсні токи, франклінізація, дарсонвалізація, магнітні електричні та електромагнітні поля високої, ультрависокої та надвисокої  частоти, ультразвук, світлолікування, теплолікування, ЛФК, масаж.

       В відділенні пацієнти можуть отримувати такі методи лікування: гальванізація, імпульсні токи, франклінізація, дарсонвалізація, магнітні електричні та електромагнітні поля високої , ультрависокої та надвисокої  частоти, ультразвук, світлолікування, теплолікування, ЛФК, масаж.

 

Роботою відділенням відновного лікування керує Тарасова С. М., лікар фізіотерапевт вищої категорії.

 

         З вересня 2016 року в поліклініці працює Кабінет  «Довіра»,  створений на виконання  загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки з метою наближення  консультативно-діагностичних та лікувальних послуг мешканцям Корабельного району.

          На базі Кабінету «Довіра» розгорнута спеціалізована служба за принципом надання інтегрованих послуг ВІЛ-позитивним особам безпосередньо за місцем проживання, де поєднується  прийом лікаря-інфекціоніста та соціального працівника.

         Відкриття Кабінету «Довіра»  є важливим кроком вперед щодо посилення спроможності громади  району  та  міста протистояти тиску епідемії та захистити права людей, які живуть з ВІЛ, на отримання комплексної медичної, психологічної та соціальної допомоги.

 

        Бажаючі можуть пройти тестування на ВІЛ безкоштовно!

 

 

Про лікарню

Стаціонарна служба