Травматологічне відділення

Відділення надає цілодобову екстрену і планову медичну допомогу хворим з ізольованими і множинними ушкодженнями та захворюваннями опорно-рухового апарату.

 

У відділенні виконується більше 1000 операцій на рік. Впроваджені і успішно застосовуються сучасні оперативні методи лікування, включаючи малоінвазивні технології.

Оперативні втручання виконуються з накладенням апаратів зовнішньої фіксації, остеосинтезу (з'єднання кісток), сучасними металевими конструкціями (блокуючими LCP-пластинами з кутовою стабільністю, інтрамедулярними блокуючими стрижнями) на всіх сегментах.

Лікарі відділення проводять складні втручання з відновлення довжини кінцівки при дефектах кістки внаслідок травм, операції при плоско-вальгусній деформації стопи, планові та ургентні операції при свіжих та застарілих пошкодженнях сухожиль, артродез суглобів при стійких наслідках травм і захворюваннях, коригуючі остеотомії на верхніх та нижніх кінцівках.

Консервативне лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань великих суглобів (остеохондроз, деформуючий артроз) і наслідків травм проводиться із застосуванням внутрішньосуглобового введення лікарських засобів під контролем УЗД.

При контрактурах або тугорухливості великих суглобів (плечового, ліктьового, променево, колінного, голеностопу) практикується пролонгована блокада за допомогою катетеризації нервових сплетінь.

Під час виконання втручань використовуються сучасні види знеболювання: регіонарна анестезія (без відключення свідомості), інгаляційна анестезія севофлураном.

Операційна оснащена сучасним операційним ортопедичним столом, інструментарієм, для стерилізації інструментів використовується озоновий стерилізатор.

Лікарі відділення здійснюють ведення хворого до повного одужання і відновлення фізичної працездатності.

 

Для зручності пацієнтів у відділенні створені комфортні умови перебування, в тому числі є палати підвищеного комфорту з індивідуальними санітарними кімнатами.

 

 

КОКШАРОВ Андрій Григорович,

лікар ортопед-травматолог вищої категорії, завідувач відділенням;

головний позаштатний експерт міського управління охорони здоров'я.

Стаж роботи 24 роки.

Закінчив Запорізький медичний інститут.

Як позаштатний експерт проводить консультативний прийом пацієнтів за направленнями лікарів-травматологів міських поліклінік: щотижня, в п'ятницю, з 12.00 до 14.00.

 

 

КУРДІН Вадим Олександрович,

лікар ортопед-травматолог першої категорії.

Стаж роботи 11 років.

Закінчив Запорізький медичний інститут.

 

ФУЧКО Андрій Володимирович,

лікар ортопед-травматолог першої категорії.

Стаж роботи 12 років.

Закінчив Івано-Франківський медичний університет.

 

РАДКЕВИЧ Олексій Андрійович,

лікар ортопед-травматолог першої категорії.

Стаж роботи 21 років.

Закінчив Кримський медичний інститут.

 

УМАРОВА Лариса Валеріївна,

старша медична сестра.

 

  

Телефон відділення: (0552) 26-23-04

Про лікарню