Статті, інтерв’ю

Статті, інтерв'ю

НАШІЙ ПРОФЕСІЇ ПОТРІБНО ПОКЛИКАННЯ

Напевно, багато хто з нас полюбляє читати історії про життя чудових людей. Про тих, чиє світло або слід – яскравіший, голосніший і незвичайніший. Але як часто ми не помічаємо особливе світло в людях звичайних? У купі їхньої роботи, мужності, яка переважує слабкість, природності, яка підкорює, жалості, ніжності… у їхніх щирих і великих серцях? І якщо вдивитись у таку людину, то обов'язково побачиш уламок сонця – щось просте та найголовніше, то, на чому тримаються сенси. Совість – жива і болюча, праця – віддана іншим людям, відповідальність – взята за життя інших, внутрішня сила – яка збільшується від віддачі та участі, любов – яка дозріває у покликанні чи просто від народження, хоча і те, й інше – від Бога.

Детальніше

НА ПРИКЛАДІ…

Сьогодні на сторінці лікарні Тропіних ми відкриваємо нову рубрику – про людей, приклад яких надихає, а в русі історії лікарні – часто стає спадщиною. Проте визначається він не часом, а значимістю. На прикладі професіоналізму та любові до обраної справи ми спробуємо показати вам обличчя, розкрити внутрішнє за ними, а також представити факти та події лікарні, якими вона насичена зараз та які стали її фундаментом.

Детальніше

МАЛОІНВАЗИВНІ ОПЕРАЦІЇ БЕЗ РОЗРІЗІВ НА КИСТІ

Операції з використанням мініінвазивного доступу є одним із напрямків роботи травматологічного відділення лікарні Тропіних, який активно розвивається. Завдяки подібним методикам пацієнти отримують шанс на швидку та повну реабілітацію.

 

Детальніше

С ЧЕЛОВЕКОМ НУЖНО МНОГО ГОВОРИТЬ…

В медицине «бывших» не бывает. Ну, не может быть понятия – «бывший врач». Видимо, потому, что у «настоящих» это не профессия – здесь есть что-то глубже, здесь другое. Если искать слова, то, наверное – «фатальность», «счастье», «верность»    

Детальніше

ДЕНЬ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ: статистика, факторы риска, методы выявления и профилактика.

В Украине 20 октября отмечается Всеукраинский день борьбы с раком молочной железы. В мире этот день традиционно проводится 15 октября. По этому поводу обсуждаем ситуацию с заболеваемостью и способах сохранить здоровье со специалистами клинической больницы им. А. и О. Тропиных – заместителем главного врача по медицинскому обслуживанию населения Светланой ПШЕНИЧНОЙ и врачом-хирургом онкологического кабинета поликлиники №1 Дмитрием ПИВОВАРОМ.

Детальніше

ВРАЧ ЛЕЧИТ ЖИВОЕ…

Накануне Международного дня врача мы встретились с молодым доктором, который в профессии – всего чуть больше года, но именно это становится интересным, потому как «начало» всегда ценно – по восприятию, переживаниям, событиям, трудностям… и той чистоте, которая будто просвечивает сквозь рутинный поток диагнозов и вопросов, сомнений, тревог и предательской усталости, что тоже является частью медицины, возможно даже, бо́льшей её частью.             

Детальніше

«ДЕТИ НАС НЕ СЛЫШАТ, ДЕТИ НА НАС СМОТРЯТ…»

С 6 по 13 апреля в Украине прошла Неделя общественного здоровья. Обсуждаемая нами сегодня тема в данной сфере является одной из наиболее острых и уязвимых. Алкоголизм в подростковом возрасте.

Детальніше

Про лікарню