Останні новини

ОЧІКУВАНЕ – ТРАПЛЯЄТЬСЯ, І ДОБРО – Є… Рекомендовані

19 грудня, в День Святого Миколая, вже за доброю традицією, що склалася в «Тропіних», представники адміністрації лікарні привітали дітей, які знаходяться на лікуванні у дитячому відділенні. Сьогодні таких дітей тут перебуває 35.

Детальніше ...

ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ АСПЕКТИ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ПРИ НЕВІДКЛАДНИХ СТАНАХ» Рекомендовані

Шановні колеги, запрошуємо вас взяти участь в обласній науково-практичній конференції, присвяченій 60-річчю заснування анестезіологічної служби міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних «Сучасні аспекти інтенсивної терапії при невідкладних станах».

Детальніше ...

«ВИЧ-ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ЛЮДИ С НЕОПРЕДЕЛЯЕМОЙ ВИРУСНОЙ НАГРУЗКОЙ В КРОВИ НЕ МОГУТ ЗАРАЗИТЬ ПАРТНЁРА…» Рекомендовані

Ко Всемирному Дню борьбы со СПИДом – интервью с врачом-инфекционистом кабинета доверия поликлиники №2 клинической больницы им. А. и О. Тропиных Галиной ПАВЕЛ.

 

Детальніше ...

16 днів проти насильства Рекомендовані

Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» 2001 року. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур.

Детальніше ...

О ПРАВАХ РЕБЁНКА, ШКОЛЬНОЙ МЕДИЦИНЕ И ПЕРСПЕКТИВАХ: Рекомендовані

интервью с врачом-педиатром, заведующей детской поликлиникой №3 клинической больницы им. А. и О. Тропиных Еленой ЛИТВИНЕНКО по случаю Всемирного дня ребёнка.

Детальніше ...

Нехай вам вдається бути успішними та щасливими! Рекомендовані

В лікарні Тропіних пройшло посвячення молодих спеціалістів в професію. Традиційне і дуже тепле свято коли кілька поколінь медиків, об'єднаних любов'ю до своєї роботи та нашої рідної «Тропінки», приймають у свою професійну сім'ю молодих колег. Цього року до нас прийшли 16 осіб – лікарі, медичні сестри, акушерки, фельдшери-лаборанти. 

Детальніше ...

КОМЕНТАР ЮРИСТА: в лікарні ім. А. і О. Тропіних введено положення про конфіденційну інформацію Рекомендовані

У зв'язку з динамічними та суттєвими змінами законодавства про захист персональних даних пацієнта, а також інформації, яка становить лікарську таємницю, з огляду на численні надходження зовнішніх запитів щодо таких даних, з листопада цього року в міській клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних введено положення про конфіденційну інформацію, яке регулює взаємовідносини лікарні Тропіних з іншими юридичними та фізичними особами та між співробітниками лікарні з питань збереження й захисту конфіденційної інформації, що є власністю лікарні, визначає порядок захисту такої інформації.

Детальніше ...

В «ТРОПІНИХ» ПРОЙШЛА АКЦІЯ З ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ ЦУКРУ В КРОВІ Рекомендовані

14 листопада в поліклініках клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних пройшла раніше анонсована акція з вимірювання рівня цукру в крові, що проводиться з нагоди Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом.

Детальніше ...

ДИФТЕРИЯ: ситуация в Херсоне, комментарии специалистов больницы им. А. и О. Тропиных Рекомендовані

Количество больных дифтерией увеличивается. По сообщению МОЗ Украины, по состоянию на 1 ноября зарегистрирован 21 подтверждённый случай заболевания дифтерией. Из заболевших 18 детей. Хотя показатель не является критическим, медики призывают вакцинироваться.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню