Останні новини

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ! Рекомендовані

Клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних, яка визначена лікарнею першої хвилі у боротьбі з коронавірусною інфекцією, сьогодні отримала допомогу зі спецфонду «СтопВірус», що створений Фондом громади міста Херсон «Захист», який очолює голова правління Лариса Польська.

Детальніше ...

ЛЕОНІД РЕМИГА ПРЕЗЕНТУВАВ ПЛАН РОЗВИТКУ ЛІКАРНІ Рекомендовані

4 вересня в лікарні Тропіних в.о. генерального директора Леонід РЕМИГА презентував комплексний план розвитку лікарні на найближчі роки, основу якого склали стратегії розвитку структурних підрозділів, запропоновані їх керівниками.

Детальніше ...

В ТРОПІНИХ МОЖНА ЗРОБИТИ ПЛАТНИЙ ТЕСТ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ Рекомендовані

З 31 серпня в лікарні ім. А. і О. Тропіних стане доступним ПЛР-тестування на Covid-19. Обстеження буде проводитися на платній основі всім бажаючим.

Детальніше ...

З Днем незалежності України! Рекомендовані

Від колективу лікарні і від себе
особисто щиро вітаю зі святковим
Днем незалежності України! 
Вже 29 років, відколи здійснилася
споконвічна мрія наших предків –
Україна і її народ сповідують свої
традиції та звичаї до вільного життя,
праці та впевненості в майбутнє.
Зичимо Вам міцного здоров’я,
родинного щастя, душевної рівноваги!


З повагою
В.о. генерального директора КНП
«ХМКЛ ім. А. і О. Тропіних»
депутат Херсонської міської ради
Леонід РЕМИГА

Детальніше ...

ЛІКАРНЯ ТРОПІНИХ ДЯКУЄ ХЕРСОНЦЯМ ЗА ПІДТРИМКУ Рекомендовані

Напевно, ми всі в останні місяці якось по-іншому відчули один одного, – в період випробувань людська чуйність, як і черствість, стають особливо яскравими на смак. А от медики до випробувань завжди причетні, і завжди в них стійкі. Однак зараз епідемія COVID-19 поставила нас в ситуацію, коли ми теж потребуємо допомоги. І як це важливо відчувати відгук, розуміння й підтримку в такий момент...

Детальніше ...

В ЛІКАРНІ ТРОПІНИХ ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ Рекомендовані

В зв'язку з карантинними обмеженнями через поширення коронавірусної інфекції засідання медичної ради за підсумками роботи клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних за І півріччя 2020 року не проводилось, проте докладний аналіз діяльності закладу представлений на офіційному сайті лікарні.

Детальніше ...

ДРУГИЙ ЕТАП РЕФОРМИ В ДІЇ: як лікарня будує роботу клініко-діагностичної лабораторії в нових умовах Рекомендовані

Клініко-діагностична лабораторія є структурним підрозділом міської клінічної лікарні ім. А і О. Тропіних та забезпечує комплексне лабораторне обстеження пацієнтів амбулаторно-поліклінічної мережі, хворих стаціонарних відділень, а також лабораторні обстеження при проведенні профілактичних оглядів, обстеження хворих при невідкладних станах.

Детальніше ...

ДРУГИЙ ЕТАП РЕФОРМИ В ДІЇ: в лікарні Тропіних створено відділення медичної реабілітації Рекомендовані

В умовах діючого реформування, згідно з вимогами НСЗУ, адміністрацією лікарні після оцінки ситуації та відповідних консультацій, з огляду на досить високу потребу пацієнтів в реабілітацій допомозі, було прийнято рішення на базі двох діючих фізіотерапевтичних відділень лікарні створити єдине відділення медичної реабілітації.

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню