Останні новини

В Херсонській області пацієнти можуть оперативно вносити скарги та пропозиції стосовно закладів охорони здоров'я Рекомендовані

Розгляд скарг і пропозицій, які стосуються роботи закладів охорони здоров’я Херсонської області

Детальніше ...

ЛІКАРНЯ ТРОПІНИХ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО ЧЕРГУВАНЬ Рекомендовані

З 6 липня клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних відновлює роботу з надання ургентної допомоги. Ургентація буде здійснюватися згідно з графіком департаменту за трьома хірургічними спеціальностями: загальна хірургія, гінекологія, урологія.

Детальніше ...

СКОРИСТАЙТЕСЯ ОНЛАЙН-ЗАПИСОМ ДО ЛІКАРІВ ЛІКАРНІ ТРОПІНИХ Рекомендовані

Клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних підключена до електронного сервісу Портал Пацієнта, який дає можливість записуватися онлайн до лікаря на прийом, відстежувати графік прийому спеціалістів, планувати свої візити до сімейного лікаря, а також вузьких спеціалістів, переглядати інформацію про стан свого здоров'я, спілкуватися з лікарем, проводити телемедичні консультації тощо.

 

Детальніше ...

Аукціони на продовження договору оренди Рекомендовані

Комунальне некомерційне підприємство «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних» Херсонської міської ради повідомляє про оголошення аукціону, за результатами якого договір оренди комунального майна, розташованого за адресою:

  -  Херсонська  область, м. Херсон, вул. Комарова, 2, площею 6,0 кв.м, може бути продовжений з діючим орендарем ФОП Сівоплясова Ю.М. або укладений з новим орендарем.

Детальніше ...

В ТРОПІНИХ ОРГАНІЗУВАНО НАДАННЯ ОЗДОРОВЧИХ ПОСЛУГ ДІТЯМ НА ЛІТНІЙ ПЕРІОД Рекомендовані

На базі дитячого відділення лікарні ім. А. і О. Тропіних на період літніх канікул організовано надання оздоровчих послуг дітям без електронного направлення лікаря.

Детальніше ...

ТРИВАЮТЬ ВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА Рекомендовані

Вчора, 17 червня, співробітники лікарні Тропіних прийняли участь в урочистому нагороджені з нагоди професійного свята, яке проходило в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша.

 

Детальніше ...

В ЛІКАРНІ ТРОПІНИХ СЬОГОДНІ ВІТАЛИ МЕДИКІВ З НАСТУПАЮЧИМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ Рекомендовані

В клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних сьогодні пройшло нагородження співробітників з нагоди Дня медичного працівника, який щорічно відзначається в третю неділю червня.

 

Напередодні професійного свята колектив зібрався в конференц-залі лікарні, щоб привітати один одного, зануритися в атмосферу близькості, пов'язаної з нашою професією, і якусь однорідність душ, прив'язаних до медицини і невіддільних від неї.

 

Виступивши перед колективом, генеральний директор Леонід Ремига подякував колегам за роботу, висловив багато добрих побажань, а також зазначив, що в минулому році через напружену ситуацію з COVID-19 ми не змогли зустрітися в наше професійне свято, і весь рік працювали в режимі ковідного центру. Це був рік випробувань, який багато чого змінив всередині і навколо нас. Рік боротьби, терпіння, втрат та перемог, переосмислення, великої самовіддачі, а ще вірності самим собі в тій професії, в тій роботі, якої ми віддаємо життя. «Я пишаюся, що я з вами... я щасливий, що ми разом...» ці прямі та щирі слова Леоніда Тимофійовича і по суті, і емоційно були настільки зрозумілі і прийняті, що більше нічого не потрібно було говорити.

 

Після нагородження співробітників зал наповнився музикою, гарними виступами артистів обласного академічного музично-драматичного театру, силою і теплотою сердець людей, які так скучили одне за одним...

 

Оскільки найближчими днями з нагоди Дня медичного працівника відбудуться загальноміські заходи, в яких також братимуть участь наші співробітники, імена нагороджених, а також докладний фотозвіт ми представимо в подальших публікаціях.

День медпрацівника
День медпрацівника День медпрацівника
День медпрацівника
День медпрацівника День медпрацівника
День медпрацівника
День медпрацівника День медпрацівника
День медпрацівника
День медпрацівника День медпрацівника
День медпрацівника
День медпрацівника День медпрацівника
День медпрацівника
День медпрацівника День медпрацівника
День медпрацівника
День медпрацівника День медпрацівника
День медпрацівника
День медпрацівника День медпрацівника

Детальніше ...

ЛІКАРНЯ ТРОПІНИХ ЗАДІЯНА В РОБОТІ З МАСОВОЇ ВАКЦІНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19 Рекомендовані

Бригада медиків клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних сьогодні забезпечувала перший день роботи центру масової вакцинації проти COVID-19, розташованого в загальноосвітній школі №11, що в Шуменському мікрорайоні, по вул. Робочій, 205.

Детальніше ...

НА ВИХІДНИХ У ХЕРСОНІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЦЕНТРИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19 Рекомендовані

12-13 червня у Херсоні на базі ТРЦ «Фабрика» та закладів загальної середньої освіти № 11 (Робоча, 205) і № 56 (вул. 49 Гвардійської дивізії, 9) розпочнуть роботу центри масової вакцинації проти COVID-19.  

Детальніше ...

ПІСЛЯ ПОЧАТКУ ВАКЦИНАЦІЇ В «ТРОПІНИХ» ЗРОБИЛИ БІЛЬШЕ 4 ТИС. ЩЕПЛЕНЬ Рекомендовані

В клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних триває вакцинація проти COVID-19. Від початку вакцинальної компанії, станом на вечір 7 червня, було щеплено 4109 осіб, з них 556 отримали щеплення другою дозою вакцини.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню