Останні новини

Дизельні генератори часом рятують життя Рекомендовані

Наявність в лікарні автономного джерела електроживлення, яке буде забезпечувати електрикою медичне обладнання та інші системи життєзабезпечення в разі аварійного відключення світла – це така ж необхідність, як і, власне, сама медична допомога.

Детальніше ...

В УКРАЇНУ ПРИБУЛА ПЕРША ПАРТІЯ З 500 ТИС. ДОЗ ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19 ASTRAZENECA (COVISHIELD) Рекомендовані

23 лютого 2021 року в Україну з Індії прибула перша партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Тепер вакцину розмитнять, розподілять між регіонами, і незабаром у країні розпочнеться вакцинація. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Детальніше ...

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, «ТРОПІНКА»! Рекомендовані

Клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних виповнюється 107 років.

 

25 січня 1914 року відбулася легендарна подія в Херсоні урочисте освячення лікарні, побудованої на кошти філантропів братів Івана й Михайла Тропіних на честь їх батьків. У той день на території нашої лікарні зібралося багато людей, медики, духовенство, керівництво міста, і була незвичайна атмосфера звершення надій та початку великого шляху милосердя. Відчувалося, ніби сам Господь благословив її засновників, її перший колектив 4 лікаря та 17 медичних сестер, і той зимовий та сонячний, дихаючий життям Тетянин день...

Детальніше ...

«ТЯЖКИЙ ПЕРЕБІГ COVID-19 МОЖЕ РОЗВИНУТИСЯ У ЛЮДЕЙ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ СУПУПНІХ ЗАХВОРЮВАНЬ» Рекомендовані

Сьогодні інтерв'ю з одним із наших видужуючих пацієнтів. Своєю ковід-історією поділився Володимир САГАЙДАК, який через коронавірусну хворобу провів у відділенні інтенсивної терапії два місяці. А прокоментував цю дивовижну та складну історію лікар-реаніматолог, в.о. завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних Андрій СИС. Розповів про поточну ситуацію з коронавірусом в лікарні медичний директор Андрій ФРУЛЬ.

Детальніше ...

НЕБЕЗПЕЧНІ ПОЄДНАННЯ: лікар-реаніматолог лікарні Тропіних прокоментував перебіг COVID-19 на тлі цукрового діабету, ожиріння та інших супутніх захворювань. Рекомендовані

В умовах пандемії коронавірусної інфекції важка форма COVID-19 серед пацієнтів з порушеннями обміну речовин зустрічається як мінімум у два рази частіше, ніж у людей без таких захворювань. Про це розповів медичний директор лікарні ім. А. і О. Тропіних, лікар-анестезіолог Андрій ФРУЛЬ. Він пояснив, як протікає коронавірус на тлі ендокринних хвороб, в тому числі ожиріння та цукрового діабету. Лікар також дав деякі рекомендації людям з хронічними захворюваннями, що мають високий ризик ускладнень.

 

Детальніше ...

ЛІКАРНЯ ТРОПІНИХ ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ Рекомендовані

28 листопада, в День пам'яті жертв голодоморів1932-1933, а також 1921-1922 і 1946-1947 років клінічна лікарня Тропіних приєдналася до вшанування пам'яті загиблих.

Детальніше ...

ПРИ ЛЕГКОМУ ПЕРЕБІГУ COVID-19 не потрібно йти до стаціонару, робити КТ, рентген або терміново проходити тестування... Рекомендовані

В останні дні спостерігається потік пацієнтів, які самостійно звертаються до стаціонару лікарні Тропіних без направлення лікаря, підозрюючи у себе коронавірусну хворобу. Часто при невиражених симптомах та задовільному стані такі пацієнти наполягають на невідкладному огляді лікаря, госпіталізації, проведенні комп'ютерної томографії. Також багато звернень з приводу проведення ПЛР-тесту при перших респіраторних симптомах.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню