Міське офтальмологічне відділення

Офтальмологічне відділення лікарні ім. А. і О. Тропіних є міським очним центром, на базі якого надається повний спектр планової та екстреної спеціалізованої допомоги, а саме:

  • оперативне лікування очей за сучасними технологіями;
  • цілодобова невідкладна допомога при травмах ока;
  • консервативне лікування пацієнтів з різноманітними очними патологіями;

 

 

Операційний блок відділення складається з двох операційних, оснащених сучасним обладнанням та інструментарієм для проведення мікрохірургічних операцій по найсучасніших методиках. Для хірургії катаракти використовується один із найбільш досконалих приладів – комбінована операційна система Stellaris виробництва компанії Bauch & Lomb (США), яка забезпечує безпечну та ефективну факоемульсифікацію та стабільну гідродинаміку ока під час операції. Встановлюються сучасні асферичні штучні кришталики з удосконаленою оптикою від провідних виробників світу. Для візуалізації під час операцій використовується операційний мікроскоп високої якості компанії Carl Zeiss (Німеччина).

 

 

Спектр мікрохірургічних втручань:

  • -ультразвукова факоемульсифікація катаракти з імплантацією штучного кришталика;
  • -антиглаукомні операції;
  • -інтравітреальні введення;
  • -видалення птеригіуму;
  • -пластичні операції повік та кон’юнктиви;
  • -хірургія травми ока.

А також видалення сторонніх тіл рогівки, халязіону, новоутворень повік та кон’юнктиви, операції на сльозному апараті, енуклеація, евісцерація.

На базі міського очного відділення організовано цілодобове надання спеціалізованої невідкладної допомоги мешканцям Херсону та області з гострими захворюваннями та травмами ока, в тому числі ургентне оперативне лікування. Кабінет невідкладної допомоги оснащений операційним мікроскопом, щілинною лампою та працює цілодобово.

 

Будь-який різновид лікування неможливий без встановлення діагнозу. Пам’ятаючи цей постулат, приділяється увага якісній діагностиці та постійному розширенню діагностичних можливостей відділення. Під час огляду лікарі використовують автокераторефрактометр, сучасну щілинну лампу з надточним зображенням та можливістю збільшення зображення структур ока для деталізації, високодіоптрійні лінзи для огляду очного дна, А- сканування (УЗД переднього відрізків ока) та ін.

Скануюча система (Франція) дозволяє діагностувати в короткий термін відшарування сітківки, крововилив в склисте тіло, вітреопроліферації при цукровому діабеті та інші патологічні процеси, а також виконати розрахунок оптичної сили штучного кришталика для хірургічного лікування катаракти.

Високий клінічний рівень наших офтальмологів дозволяє проводити складну повномасштабну діагностику очних хвороб, що надає можливість правильного, науково обґрунтованого та, як наслідок, - результативного лікування.

 

Наше відділення надає також консервативну допомогу при різноманітних нозологіях - глаукомі, судинних, дистрофічних захворюваннях, патології сітківки, патології зорового нерву, запальних процесах різної складності, а також очних захворюваннях, спричинених цукровим діабетом та дисфункцією щитоподібної залози. Спеціалісти відділення поєднують сучасні наукові знання з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

У відділенні працюють кваліфіковані та досвідчені операційні, маніпуляційні, постові та чергові медсестри, які відповідально ставляться до своєї роботи та володіють специфічними лікувальними та діагностичними маніпуляціями, а також молодші медичні сестри, які уважно ставляться до всіх пацієнтів, забезпечують чистоту у відділенні та комфортне перебування пацієнтів, особливо відповідально доглядають за слабкозорими людьми.

 

 

У відділенні створені приємні умови для перебування пацієнтів, доступні палати підвищеного комфорту.

 

 

Лікарський склад відділення:

 

Завідуюча відділенням - лікар-офтальмолог вищої категорії Платонова Олена Іванівна

 

Лікар-офтальмолог вищої категорії Красножан Ольга Володимирівна.

 

 

Лікар-офтальмолог вищої категорії Сидорченко Наталя Вікторівна

 

Лікар-офтальмолог черговий Коваль Ольга Михайлівна

 

Наша мета – Ваше здоров’я! Бережіть свій зір, а ми Вам допоможемо!

 

Тел. відділення: +38 (096) 217-46-52

 

Про лікарню

Стаціонарна служба