Дитяча поліклініка №2

 

Місцезнаходження: м. Херсон, просп. Будівельників 20

Дитяча поліклініка №2 в сфері своєї діяльності здійснює комплекс профілактичних, діагностичних та лікувальних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дитячого населення мікрорайону Шуменський та сел. Геологів.  Під наглядом медичних працівників знаходиться 7835 дітей від 0 до 18 років.

З 1990 року в дитячій поліклініці  організований денний стаціонар загально соматичного профілю на 10 ліжок, в якому діти отримують реабілітаційний курс лікування – ЛФК, масаж, фіз.. процедури, фітотерапія. За рік в денному стаціонарі отримують лікування близько 400 дітей. Особливістю є наявність кімнати спелеотерапії, де отримують лікування діти з бронхіальною астмою та часто й тривало хворіючи захворюваннями органів дихання. В дитячій поліклініці, крім кабінетів прийому лікарів-педіатрів та лікарів-спеціалістів, функціонують кабінети: рентгенологічний, фізіотерапевтичний, масажу, процедурний, щеплювальний, забору крові, кабінет здорової дитини та підтримки грудного вигодовування. Дитяча поліклініка №2 у 2008 році атестована комісією ЮНІСЕФ на відповідність званню «Лікарня, доброзичлива до дитини», яке підтвердила у травні 2011 року. 

Розуміючи важливість проблем стану здоров’я підлітків лікарня підтримала ініціативу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)  відкрито  в дитячій поліклініці №2 у вересні 2010 року кабінет медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка дружня до молоді». Це дозволяє надавати медико-соціальні послуги підліткам та молоді на основі дружнього підходу, та покращити стан їх соматичного, психічного та репродуктивного здоров’я. 

За час роботи кабінету за допомогою звернулося  10 690 підлітків та молоді.    

Згідно письма МОЗ України від 16.05.12 р. № 775 на виконання плану дій щодо співпраці між Дитячим фондом ООН/ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров’я України на 2012 р. 10-11 жовтня 2012 року була проведена експертна оцінка кабінету медичної допомоги підліткам та молоді на відповідність статусу «Клініка дружня до молоді». Акредитацію провела експертна група координаторів КДМ.

Телефон довіри: – 23–06–72

Медична допомога дітям надається протягом дня з 8.00 до 16.00.

Контактні телефони: Реєстратура – 29-71-52.

 

З 1997 року завідує дитячою поліклінікою Берест Олена Дмітрієвна – лікар

педіатр вищої категорії (тел. 29-01-30). Старша медична сестра Деркач Л.В. – медсестра вищої категорії, бакалавр (тел.. 23-06-62). 

 

Про лікарню