Новини

Дизельні генератори часом рятують життя

Наявність в лікарні автономного джерела електроживлення, яке буде забезпечувати електрикою медичне обладнання та інші системи життєзабезпечення в разі аварійного відключення світла – це така ж необхідність, як і, власне, сама медична допомога.

Детальніше ...

В УКРАЇНУ ПРИБУЛА ПЕРША ПАРТІЯ З 500 ТИС. ДОЗ ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19 ASTRAZENECA (COVISHIELD)

23 лютого 2021 року в Україну з Індії прибула перша партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Тепер вакцину розмитнять, розподілять між регіонами, і незабаром у країні розпочнеться вакцинація. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Детальніше ...

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, «ТРОПІНКА»!

Клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних виповнюється 107 років.

 

25 січня 1914 року відбулася легендарна подія в Херсоні урочисте освячення лікарні, побудованої на кошти філантропів братів Івана й Михайла Тропіних на честь їх батьків. У той день на території нашої лікарні зібралося багато людей, медики, духовенство, керівництво міста, і була незвичайна атмосфера звершення надій та початку великого шляху милосердя. Відчувалося, ніби сам Господь благословив її засновників, її перший колектив 4 лікаря та 17 медичних сестер, і той зимовий та сонячний, дихаючий життям Тетянин день...

Детальніше ...

«ТЯЖКИЙ ПЕРЕБІГ COVID-19 МОЖЕ РОЗВИНУТИСЯ У ЛЮДЕЙ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ СУПУПНІХ ЗАХВОРЮВАНЬ»

Сьогодні інтерв'ю з одним із наших видужуючих пацієнтів. Своєю ковід-історією поділився Володимир САГАЙДАК, який через коронавірусну хворобу провів у відділенні інтенсивної терапії два місяці. А прокоментував цю дивовижну та складну історію лікар-реаніматолог, в.о. завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних Андрій СИС. Розповів про поточну ситуацію з коронавірусом в лікарні медичний директор Андрій ФРУЛЬ.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Про лікарню